Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri

Yuvarlak yüz şekline sahip pek çok kadın, "Saçımı nasıl kestirsem? Bana en çok hangi model yakışır?" gibi soruların cevaplarını arar. Yüz şekline uygun saç kesimi ile yüzü daha oval, ince göstermek mümkündür. İşte, yuvarlak yüzler için saç modelleri ve saç kesimi ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler esraninportresi'nde.

0
50518

Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri : Kısa saç modelleri

Yuvarlak yüz hatlarına sahip olanların kısa saç kullanamayacağı veya yakışmayacağına ilişkin genel yargılar artık yok. Çünkü moda ve güzellik alanındaki pek çok konuda bulunan kurallar ve genel yargılar ortaya çıkan yeni trendler ile birlikte bir bir yıkılıyor. Artık saçlarınızı kısa kestirmekten korkmayın. Aksine gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki pek çok ünlü kestirdikleri kısacık saçları ile pek çok kişiye ilham veriyorlar.

Oldukça modern bir görünüme sahip kısa ve özellikle de katlı saç modelleri yuvarlak yüzler için oldukça uygun. Örneğin, ense kısmı erkek tipi kısa ama önlere doğru uzayan, yüzün bir kısmını kapatan kakülleri bulunan pixie kesimler oldukça popüler.

Diğer yandan öne doğru uzayan, asimetrik bob ve lob saç kesimi modelleri yine rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerden. Sadece tek boydaki saç kesimlerinden uzak durmak gerekiyor.

5 yuvarlak yüzler için kısa saç modelleri_mini

“Kısa saç bana yakışır mı?” – “Benim yüz tipime kısa saç uygun mu?” diye merak ediyorsanız ve de 2017 saç modelleri modasında öne çıkan pixie veya küt kesim gibi kısa saç modelleri için katlı kesimler neler öğrenmek istiyorsanız esraninportresi.com olarak hazırladığımız–> kısa katlı saç modelleri yazısını inceleyin

1 bob kisa sac ve sac renkleri_mini

Gri saç bob saç kesimleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here