Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri

Yuvarlak yüz şekline sahip pek çok kadın, "Saçımı nasıl kestirsem? Bana en çok hangi model yakışır?" gibi soruların cevaplarını arar. Yüz şekline uygun saç kesimi ile yüzü daha oval, ince göstermek mümkündür. İşte, yuvarlak yüzler için saç modelleri ve saç kesimi ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler esraninportresi'nde.

0
50518

Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri : At kuyruğu ve topuz modelleri

Dikkat ediyorsanız, yanının başından beri, gerek saç kesimi ile gerekse saç şekillendirme yöntemleriyle bir şekilde saça hacim vermekten ve yükseklik kazandırmaktan bahsediyorum. İşte saçları toplamak istediğiniz zamanda da aynı mantığı yürütmeniz gerekiyor. Daha uzun bir yüz yanılsaması yaratmak istiyorsanız, tepede topuzlar, tepesi hafif kabartılmış at kuyruğu saç modelleri veya tepeden yarım toplanmış saç modelleri yüzü uzatacaktır. Daha doğrusu, yüzü daha ince ve uzun gösterecektir.

6 yuvarlak yüzler için saç modelleri nasıl olmalı_mini

2 atkuyrugu_mini

Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri : Yandan ayrılan saç modelleri

Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz, katlı kestirdiğiniz saçlarınızın yüzünüze düşmesine izin vermelisiniz. Genelde ortadan ayrılmış saç modelleri için yuvarlak yüzlere pek uygun olmadığı söylense dahi, hacim kazandırılmış ve katlı kesimli saç stili ile ben bu kuralın geçerli olmadığını düşünüyorum. Yine de risk almak istemiyorum diyorsanız, bunun yerine saçlarınızı yana ayırın. Bu basit hareket görünüşünüzü düşündüğünüzden daha fazla değiştirecektir.

7 yuvarlak yüzler için saç modelleri_mini

Saçı ortadan mı ayırmalı, yandan mı? Hangi saç ayrımı sizi daha zayıf gösterir? Yüz şeklinize en uygun saç ayrımı nasıl olmalı? İşte esraninportresi.com olarak derlediğimiz, yüz şekline göre–> saçı nasıl ayırmalı sorusunun cevapları

ayrılmalı_slider_mini_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here