Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri

Yuvarlak yüz şekline sahip pek çok kadın, "Saçımı nasıl kestirsem? Bana en çok hangi model yakışır?" gibi soruların cevaplarını arar. Yüz şekline uygun saç kesimi ile yüzü daha oval, ince göstermek mümkündür. İşte, yuvarlak yüzler için saç modelleri ve saç kesimi ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler esraninportresi'nde.

0
51145

Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri : Kabarık ve hacimli saç modelleri

Aslında katlı kesimler de aynı amaca hizmet ediyor. Yuvarlak yüz şekline sahipseniz saçları kabartarak hacim vermeniz böylelikle yükseklik kazandırmanız gerekiyor. En azından, yuvarlak yüz hatlarına uygun, çene hizasından başlayan katlara saç fırçasıyla veya maşa yardımıyla yapabileceğiz, saçı olduğundan daha dolgun gösteren, hafif dalgalardan yararlanabilirsiniz.

Tıpkı bir peruk gibi dursa da kabarık, dışa doğru kıvrımlarla hareketlendirmiş kısa saçları kullanan ünlü isimlerden biri Adele. Bu şekilde kazandırılan yükseklik sayesinde saçlar, yüzün şiş bölümleriyle bir denge sağlıyor. Adele’in yaptığı tercih gibi, hacimli küt saç kesimi yuvarlak yüz hatlarına sahip biri için ideal olabilmektedir.

3 yuvarlak yüzler için dalgalı saç modelleri_mini

İnce telli saçlara sahip olanların isteği çoğu zaman daha kalın, daha dolgun daha hacimli saçlara sahip olmak veya saçların dolgun gösterecek yolları bulabilmektir. İşte esraninportresi.com olarak derlediğimiz–> ince saçları dolgun gösterme yolları

2 saçları dolgun göstermek için_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here