Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri

Yuvarlak yüz şekline sahip pek çok kadın, "Saçımı nasıl kestirsem? Bana en çok hangi model yakışır?" gibi soruların cevaplarını arar. Yüz şekline uygun saç kesimi ile yüzü daha oval, ince göstermek mümkündür. İşte, yuvarlak yüzler için saç modelleri ve saç kesimi ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler esraninportresi'nde.

0
52821

Yuvarlak Yüzler için Saç Modelleri : Kaküllü saç modelleri

Kakül kestirmek çoğu zaman büyük soru işaretidir zaten biz kadınların kafasında. Ancak, yuvarlak yüz hatları söz konusu olduğunda kahküllerden fazla da çekinmemek gerekiyor. Genelde korkulan kesilen kaküller yüzünden yüzün daha kısa ve tombul görüneceğidir. Halbuki önemli olan kestireceğiniz kahkül modelidir. Yani, düz kakül kestirmek elbette yüzünüzü kısa gösterecektir. Ancak alnınız genişse, uygun model kakül kestirerek geniş olan yüzünüzü daha ince ve uzun gösterebilirsiniz.

Bunun için uygun kaküller, katlı saç kesiminiz ile uyumlu, yanlara doğru uzayan, gerektiğinde yan kakül olarak kullanabileceğiniz model kaküllerdir. Özellikle de yan kakül kullanmak, yüzü daha ince gösterecektir.

4 yuvarlak yüzler için kaküllü saç modelleri_mini

Son zamanların trend saç stili olan kahkülün kendinize yakışıp yakışmayacağı ve nasıl görüneceği gibi konulardan emin olabilmenin tek yolu, hangi yüz şekline hangi kahkül kesimi uygundur bilmekten geçer. Peki, yuvarlak yüz tipine sahip olanlar kahkül kestirirken nelere dikkat etmeli? İşte, yuvarlak yüz şekline uygun kahkül modelleri ile uzak durmaları gereken kahkül modelleri–> yuvarlak yüz şekline uygun kahkül modelleri

3 yuvarlak yuz sekline uygun kahkul kesimleri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here