Vazelin Kullanmak için 8 Neden

Jennifer Aniston gibi dünyaca ünlü pek çok yıldızın vazgeçilmez güzellik malzemesidir, vazelin. Kırışıklıkları, ince çizgileri önlemek, makyajın dayanıklılığını artırmak, cildi nemlendirmek ve daha fazlası... İşte, vazelin kullanmak için 8 önemli neden esraninportresi'nde.

14
45209

Jennifer Aniston gibi dünyaca ünlü pek çok yıldızın vazgeçilmez güzellik malzemesidir, vazelin. Kırışıklıkları, ince çizgileri önlemek, makyajın dayanıklılığını artırmak, cildi nemlendirmek ve daha fazlası… İşte, vazelin kullanmak için 8 önemli neden esraninportresi’nde.

Jennifer Aniston’nın her gece yatmadan önce, kırışıklıkları ve ince çizgileri önlemek için gözlerinin altına vazelin uyguladığını biliyor muydunuz? Çok da sıcak bakmadığım, vazeline gereken önemi çok geç verenlerdenim. Halbuki bir kutu vazelin varsa elinizde, neredeyse yapamayacağınız şey yok. Faydaları saymakla bitmeyecek cinsten.

Yoğun formu sebebiyle de aldığınız 1 kutu vazelini, oldukça uzun bir süre kullanabiliyorsunuz. Bu yazıdaysa muhtemelen bildiğiniz vazelinin en çok kullandığımız konularından bahsetmeyeceğim. Bildiklerimizin yanına, “burada da mı kullanılıyormuş” diyeceğiniz türden “8 neden” den bahsetmek istiyorum. 

Uyarı : Güzelliğe pek çok faydası olan ürünler olsalar da ilk defa kullanacağınız hemen her ürünü öncelikle test etmelisiniz. Düzenli kullandığınız ilaçlarınız, belirli bir rahatsızlığınız varsa, hamilelik veya emzirme dönemindeyseniz, ayrıca alerjik tepkiler veren bir bünyeniz, cildiniz varsa doktorunuza danışmadan asla kullanmamalısınız. Tereddüt ettiğiniz her noktada bir uzmana danışmalısınız. Sitenin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Bilgiler hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site bilgilerine dayanarak tanı ve tedavinin yönlendirilmesi önerilmez. Bu sitede verilen bilgiler bilimsel referans olarak gösterilemez.

Vazelin Kullanmak için 8 Neden

1) Vazelin ile allık yapın

vazelini makyaj için kullanmak

Vazelin, özelliği gereği parlak bir yapıya sahip ve yine özelliği gereği, nemlendiriyor ve vücutta uzun süre kalıyor. İşte size, bu 3 özelliğini de maksimum faydaya çevirebileceğiniz bir alan. Toz allığı bir miktarı vazelinle karıştırın. Bu karışımı da, tıpkı allık gibi kullanın. Hem doğal, hem ön plana çıkarılmış elmacık kemiklerine kavuşun. Üstelik yüzünüzde diğer duruma göre oldukça uzun süre kalacaktır.

14 YORUMLAR

  1. merhaba Esra Hanım Ben bir şey soracağım vazelin gül kokulu olan mı? malum bir sürü vazelin çeşitleri var onun için size sormadan bir şey yapmak istemedim.

  2. Ayrıca vazelini duş kabininde kullanabilirsiniz. Duş kabini temizledikten sonra vazelin sürdüğünüz bir bezle odaların suyun cabuk aktığını su lekesi kalmadığını göreceksiniz daha uzun süre temiz bir duşkabin ben denedim.

  3. Vermiş olduğunuz bilgiler gerçekten çok güzel ve hayatımızı kolaylaştıracak şekilde emeğinize ve yüreğinize sağlık….

  4. Merhaba. 21 yaşında anne oldum. Doğum çatlakları için düzenli olarak 9 ay boyunca hergün vazelin kullandım. Şu an 40 yaşındayım ve hala bikini giyiyorum. Nacizane anne adayı hanımlara tavsiyemdir. Ayrıca evimden asla vazelin eksik etmem. El, ayak, yüz hiç farketmez hepsi için kullanırım. Pahalı krem saçmalıklarından uzak durun…
    Syf.

  5. Ben aktardan almıştım büyük bir kutunun içinde oldukcada fazla ve yıllardır onu kullanıyorum. Kirpik bakımı ve tırnak bakımında kullanıyorum çok memnunum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here