Uzmanlardan Makyaj Hileleri

Makyaj rutinini hızlandırmak, makyajın gün boyu dayanmasını sağlamak, daha düzgün eyeliner çekebilmek, kısacası daha iyi makyaj yapabilmek... İyi makyaj, biraz el alışkanlığı, biraz doğru ürün, biraz araştırma ve biraz da makyaj hileleri ile gelişiyor. İşte bu yüzden sizler için derlediğimiz, makyaj sanatçılarının uyguladıkları bazı makyaj hileleri esraninportresi'nde.

0
12921

Uzmanlardan Makyaj Hileleri

12. Dudaklar için balsam

Cilt kadar dudakların da pürüzsüz görünmesini istiyor, rujun dayanıklılığını arttırmak istiyorsanız, rujun altında bir balsam kullanmayı denemelisiniz. Hatta çok amaçlı bir ürün satın aldığınız zaman cilde biraz parlaklık eklemek için de göz kapaklarınıza ve elmacık kemiklerinize de uygulayın.

RUJ 1

13. Rujun dayanıklılığını arttırmak

Dudakları nemlendirdikten sonra önce dudakları rengiyle eşleyen bir dudak kalemi veya ruj rengiyle eşleşen bir dudak kalemi ile çerçeveleyin. Ardından dudak fırçası ile ince bir kat halinde ruj uygulayın. Dudaklarınızın üzerine kağıt mendil ile hafifçe dokunun ve fazlalığını alın. Ardından üzerine ince kat halinde şeffaf toz pudra uygulayın. İşlemi bir veya iki kez daha tekrarlayın.

14- Göz rengine göre eyeliner seçimi

Eyeliner, göz şeklini ve göz rengini ortaya çıkaracak göz makyajının vazgeçilmezidir. Peki, kahverengi gözleri, yeşil, ela, mavi ve hatta gri göz rengi daha fazla ortaya çıkaran eyeliner rengi nedir? İşte, göz rengini daha çok vurgulayan eyeliner rengi önerileri–> Göz Rengine Göre Eyeliner Rengi yazısıyla, esraninportresi’nde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here