Sonbahar-Kış 2017 Ayakkabı Trendleri

0
198

Kalın topuklu ayakkabılar, metalik renk veya taşlı çizmeler, sivri burun kısa topuklu bilekte biten botlar…90’lar modasından ilham alan ayakkabı modelleri sonbahar-kış sezonunun gözdesi. Sonbahar-Kış 2017 Ayakkabı Modelleri Trendlerine dair tüm detaylar, esraninportresi’nde

Sonbahar-kış sezonu köşeyi dönünde karşımıza çıkacakmış gibi yakınlarımızda. Pek çoğumuz 2018 yaz için indirimleri değerlendirme peşinde olsak da önümüzdeki sezona ait trendlerden bahsetme vaktidir, diye düşünüyorum. Stil sahibi her şık kadının gelecek sezon için iyi bir çift ayakkabıya ihtiyacı olabilir. Bu yüzden de kadınların büyük tutkusu ayakkabılar ile yani Sonbahar-Kış 2017 Ayakkabı Modelleri Trendleri ile başlıyoruz.

Gideceğiniz yere göre kıyafetiniz çok sade ve hatta sıradan olsa bile, birbirinden çarpıcı ayakkabı topuklarının, eğlenceli çizmelerin eşlik edeceği bir kombin, görünümünüzü oldukça dikkat çekici hale getirecektir. Sonbahar-Kış 2017 Ayakkabı Modelleri Trendlerine dair fikir sahibi olduğumuz podyumlarda oldukça cesur kadın ayakkabı modelleri görmek mümkündü.

Sonbahar-Kış 2017 Ayakkabı Trendleri 

Genellikle tasarımcıların koleksiyonlarını 90’lı yılların modasından ilham alarak hazırladıkları da böylece ortaya çıkıyordu. 90’lar modasına dair bilgiye sahip olanlar, cesur tasarımların olduğu çok çeşitli modellere de aslında şaşırmadı. 

Sezondan beklenenin aksine renklerin keyfini çıkarma zamanı diyebiliriz. Ayrıca geçtiğimiz yıl da oldukça popüler olan kadife, kıyafetlerde olduğu kadar ayakkabılarda da karşımıza çıkıyor. Dries Van Noten blok topuklu, çok eğlenceli kadife ayakkabıları ile bunu kanıtlar gibiydi adeta.

Ayrıca lüks görünümü ve lüks modayı temsil eden Dolce & Gabbana gibi markalar pırıltılı taşlar, jakarlı materyallerin kullanıldığı botlar ile podyumdaydı.

1 sonbahar kis 2017 ayakkabi trendleri_mini

2 sonbahar kis 2017 ayakkabi trendleri_mini

Ayrıca altın, gümüş gibi metalik çizmeler tüm ihtişamıyla adeta kışa damga vurmaya hazırlanıyor.

Çizme boyları daha da uzuyor ayrıca. Adeta çorap gibi basenlere kadar uzanan çizmeler, kışın mini etek giymeyi daha da kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Resimlerden de anlayacağınız üzere ayakkabı veya çizmelerin burunları hiç olmadıkları kadar sivri.

3 Sonbahar-Kış 2017 Ayakkabı Trendleri_mini

Kısa sivri topuk, sivri burun bot trendi… Hem kış aylarının hem de 2017 sonbahar-kış sezonunun en popüler bot modelleri. İşte 2017 ayakkabı trendlerinden kısa topuklu bot trendi detayları esraninportresi’nde.–> kısa topuklu bot trendi

6 sonbahar kis 2017 ayakkabi trendleri

5 sonbahar kis 2017 ayakkabi trendleri

7 sonbahar kis 2017 ayakkabi trendleri

10 sonbahar kis 2017 ayakkabi trendleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here