Yılbaşında Ne Giysem?

Yılbaşı gecesi kimi evinde kimi  arkadaşının evindeki partiye, kimi dışarıda yapılan özel partilere, konserlere gitmeyi planlıyor. Yerler farklı olsa da pek çok kişi "yılbaşında ne giysem?" telaşına girdi bile. Sizin için hem son trendlere göz attık hem de ünlü bloggerların kombinlerinden ilham alabileceğiniz kıyafetleri derledik. 

0
677

Yılbaşı gecesi kimi evinde kimi  arkadaşının evindeki partiye, kimi dışarıda yapılan özel partilere, konserlere gitmeyi planlıyor. Yerler farklı olsa da pek çok kişi “yılbaşında ne giysem?” telaşına girdi bile. Sizin için hem son trendlere göz attık hem de ünlü bloggerların kombinlerinden ilham alabileceğiniz kıyafetleri derledik. 

İyisiyle kötüsüyle bir yılı geride bırakıp, önümüzde açılan tertemiz bir yıla merhaba diyeceğimiz o anlara sayılı günler kaldı. O özel yılbaşı gecesi anlarını kimimiz sıcacık evimizde pijama-terlik-televiyon üçlüsüyle geçirmeyi tercih ederken kimimiz arkadaşlarının evindeki kutlamalara, kimimiz dışarıda yapılan özel partilere, konserlere gitmeyi planlıyor. Her ne olursa olsun yeni yıla girerken kendini iyi hissetmek isteyenler “yılbaşında ne giysem?” telaşına girdi bile.

Tüm yıl boyuca gelip geçen birçok farklı moda eğilimine tanık olduk. Bu kadar çok farklı seçeneğin içerisinden gideceğiniz yere en uygun ve de içerisinde kendinizi en iyi hissedeceğiniz seçeneği bulmakta zorluk çekebilirsiniz. İşte bu yüzden sizin için hem son trendlere göz attık hem de ünlü bloggerların kombinlerinden ilham alabileceğimiz kombinleri derledik. 

Yılbaşında Ne Giysem?

Payetli elbise modelleri

1- Payetli – Pullu Elbise Modelleri

Payetler ve kadife, bu yılın en çok istenen ve de giyilen iki kumaş çeşidi olarak gözümüze çarpıyor. Bunlara, hemen hemen her ortama uygun giyilebilecek kombinlerde yer vermeniz mümkün. En güzel örneklerini son yapılan Altın Kelebek Ödül Törenindeki ünlü kıyafetlerinden görebilirsiniz.

Şeyma Subaşı, Neslihan Atagül gibi pek çok kadının ilgiyle takip ettiği yıldızlar payetli elbiseleri, Aslı Enver bordo kadife bir elbise tercih etmişti.

Göz alıcı bir patiye gidecekseniz siyah, gümüş, altın veya zümrüt rengi payet ve pullu kıyafetleri kullanabilirsiniz. Payetli ve pullu kıyafetler sadece gece kullanılır diye düşünüyorsanız da yanılıyorsunuz. Çünkü payetleri günlük stile taşımak da mümkün. Peki stile ışıltı katmanın, payetleri kombinlemenin en doğru yolları neler? Detayları okumak için–> payet ve pul ile ışıltılı bir yılbaşı

2- Metalik Renk Elbise Modelleri : 

metalik elbise modelleri

Eğer bu göz alıcı materyalden pek de hoşlanmıyorum diyorsanız, metalikleri de düşünebilirsiniz ki zira muhteşem geri dönüş yapıyor.

3- Takım Elbise : 

Bu yıl her yerde trend kadın takım elbise etkisinde kalmış kombinler de görmüşsünüzdür. Eğer tercihinizi takım elbiselerden yana kullanacaksanız, canlı bir renk seçin derim ve hatta kırmızı kesinlikle listenizin üstünde olsun. Ve cesur bir görünüm yaratmak istiyorsanız da ceketin derin V göğüs dekoltesini kullanabilirsiniz.

Şık aksesuarlar, baştan ayağa tek renkten oluşan bu tip kombinlere mükemmel bir katkı sağlayacaktır. Bazı bloggerlar daha cool görünümü yakalamak için kadife ceketleri seçip daha sıradan pantolonlarla eşleştirmişler. Ayrıca, belinizi vurgulamak için son trend olan uzun kemer kullanabilirsiniz.

4- Asimetrik, Tek Kollu Elbise Modelleri : 

Ünlü bloggerlarda da göreceğiniz başka bir şey de asimetrik elbiseler ve tek kollu bluzlar. Bu eğlenceli parçalar hemen her vücut türünde mükemmel duruyor ve gerçekten gurur verici görünüyor. Uzun zarif abiye elbiseler, ışıltılı bluzlar ve daha fazlası da elbette seçenekler arasında olmalı.

5- Dantel Elbise Modelleri : 

Öne çıkan detaylardan bir diğeri de kesinlikle danteller. Dantel elbiselerin zarifliğini, bootieler ile bir araya getirerek daha cool bir kombin de yaratabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here