İlkbahar 2018 Gelinlik Trendleri

Fiyonklar, inci süslü pelerinler, eldivenler, inci tasma (choker) kolyeler, taşlı küpeler İlkbahar 2018 gelinlik trendleri içinde göz çarpan detaylar. Gelinlikleri tamamlayan takı ve aksesuarlar, en az gelinlikler kadar çarpıcı ve göz kamaşırıcı. İşte, 2018 gelinlik trendlerini belirleyen tüm detaylar...

0
445

Fiyonklar, inci süslü pelerinler, eldivenler, inci tasma (choker) kolyeler, taşlı küpeler İlkbahar 2018 gelinlik trendleri içinde göz çarpan detaylar. Gelinlikleri tamamlayan takı ve aksesuarlar, en az gelinlikler kadar çarpıcı ve göz kamaşırıcı. İşte, 2018 gelinlik trendlerini belirleyen tüm detaylar…

2017 yılı içerisinde olsak dahi en yeni gelinlik modelleri 2017 değil, İlkbahar 2018 sezonuna ait. İlkbahar 2018 gelinlik trendleri genelini incelendiğinde öne çıkan ortak özellik kesinlikle yüksek moda unsurları içermeleri. Kabarık kollar, fiyonklar ve eldivenlerin göz çarptığını bu sebeple de Viktoryen dönemin etkilerinin 2018 gelinlik modellerinde göreceğimizi söyleyebiliriz.

Diğer yandan gelinlikleri tamamlayan takı ve aksesuarlar, en az gelinliler kadar çarpıcı ve göz kamaşırıcı. Bir kaç sezondur popüler olan choker yani tasma kolye trendi, en şık versiyonlarıyla gelinlikleri süslemeye devam ediyor. Tüm bu pırıltılı ve hatta göz alıcı unsurların yanında 2018 gelinlik trendleri romantiklikten uzaklaşmadığını da eklemek gerek.

İlkbahar 2018 Gelinlik Trendleri

1- Gelin Tasma (Choker) Kolyeleri :

İnciler, kurdeleler veya fiyonklar… Tasma kolye trendine gelinler de en şık versiyonlarıyla ayak uyduruyorlar. Bu kolyeler, ultafeminen bir gelinlik modeline de klasik, sade bir gelinliğe de güç katacaklardır.

1 ilkbahar 2018 gelinlik trendleri_mini

2- Büyük, Fiyonklu Kollar :

Gelin tasma kolyeleri veya uzun gelinlik kuyruğu yerine, büyük, kabarık ve fiyonkların eşlik ettiği eğlenceli kollar tercih edilebilir. Zira bu büyük fiyonkları Marchesa, Carolina Herrera, Reem Acra gibi pek çok markanın çalışmalarında görmek mümkün.

2 ilkbahar 2018 gelinlik trendleri_mini

3- Pelerinler, Pançolar :

Bahar aylarının soğuk esen anlarından gelinleri korumak amacı taşısalar da süslemeleri, ışıltıları ile en az gelinlikler kadar ilgi çekiyor 2018 gelinlik trendlerinde, pelerinler.

3 ilkbahar 2018 gelinlik trendleri_mini

4- Pantolon Gelinlikler :

Halen çok alışkın olduğumuz ve gelinlik olarak çok da tercih etmeye düşünmeyeceğimiz bir kıyafet olsa da pantolonlar, 2017 gelinlik trendlerinde öne çıkıyor. Üstelik bunlar, herhangi bir elbise kadar görkemli zarif tasarımlar.

4 ilkbahar 2018 gelinlik trendleri_mini

5- Eldivenler :

Bir gelin eldiveni düşündüğümüz zaman akla dantel ve tül gibi detaylar geliyor. 2018 gelinlik trendleri bunları kapsadığı gibi farklılığı arayanlara dirseklere kadar uzanan siyah eldivenleri de kapsıyor.

5 ilkbahar 2018 gelinlik trendleri_mini

6- Çiçekler :

Adeta tüllerin üstünde canlıymışcasına görünen, uçuş uçuş ve parıltılı çiçekler 2018 gelinlik modellerinde de önemli bir yere sahip. Düzensiz görünen halleri aslında kusursuz bir güzelliği vurgulamayı amaçlıyor.

6 ilkbahar 2018 gelinlik trendleri_mini

Çiçekler ile dolu bahçelerden ilham alınarak ortaya çıkan 2018 İlkbahar Elie Saab gelinlik modelleri koleksiyonu, zarif işlemeleriyle romantik detaylar içeriyor. İşte, pek çok kişinin ilgiyle takip ettiği—> Elie Saab İlkbahar 2018 Gelinlik koleksiyonu detayları esraninportresi’nde.

7- Viktoryen Temalar :

Öncelikle favorimin Marchesa İlkbahar 2018 koleksiyonundaki dantel detaylı ayakkabı olduğunu belirtmeliyim. Ayrıca yüksek yaka kesimleri, karmaşık dantel detayları da viktoryen döneminden esinlenilmiş ayrıntılar.

7 ilkbahar 2018 gelinlik trendleri_mini

8- Bohem Gelinler :

Aslında 2018 gelinlik trendlerinde bizi bohem tarza iten sadece saçlardaki çiçekli taçlar değil. Çan kesimler, püsküllü küpeler, saç bantları, maksi elbiseler bohem gelin stilinin diğer detayları.

9- Pırıltı, Taş :

Süper parlak küpeler, inci süslü pelerinler, duvaklar, eldivenler ve kolyeler sezonun en göz kamaştırıcı düğün görünümünü ortaya çıkarıyor.

8 ilkbahar 2018 gelinlik trendleri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here