Pronovias Sonbahar 2017 Gelinlik Modelleri

0
260

Tafta, tül, krepe gibi pek çok farklı kumaşın kullanıldığı, motifler, işlemeler, boncuklar, püsküllerine vücudu doğru şekilde ortaya çıkarmak için kullanıldığı birbirinden romantik, zamansız ve modern gelinlik modelleri…. İşte, Pronovias Sonbahar 2017 Gelinlik Modelleri koleksiyonu

Uzun zamandır koleksiyonları beklenen gelinlik markalarının tasarımları New York Gelinlik Moda Haftasında ortaya çıktı ki bunlardan biri de Pronovias Sonbahar 2017 Gelinlik Modelleri. Pronovias’ın yaratıcı direktörü Hervé Moreau’nun da belirttiği gibi ortaya zamansız ve modern siluetlerin bir karışımı olmuş koleksiyon. Aynı zamanda da çok romantik göründüklerini belirtmekte fayda var. Pronovias Sonbahar 2017 Gelinlik Modelleri koleksiyonu hazırlanırken amaçlanan, hafif gelinlikler ile gelinlerin içlerinde kendilerini çok rahat hissetmelerini sağlamak. Vücudu adeta ikinci bir ten gibi saran ama gerek kumaşı gerekse modeli ile gelinleri sıkmayan, içinde özgürçe hareket edebilecekleri gelinlik modelleri tasarlamışlar. Vücudu saran modellerin dışında A kesim gelinlikler göze çarpıyor. Ayrıca çiçek işlemeleri ile yer yer transparan detaylar gelinliklere eklenmiş. Bunların hepsi büyük bir zarafet ve romantik biçimlerde bir araya getirilmiş. Tafta, tül, krepe gibi pek çok farklı kumaş kullanılmış, tasarımlarda. Motifler, işlemeler, boncuklar, püsküller ile de hareket kazandırılmış. Bu detaylar vücudu doğru şekilde ortaya çıkarmak için ustaca yerleştirilmiş. 

Pronovias gibi daha pek çok markanın gelinlik modelleri ile gelinlik modası ve trendleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz–> Gelinlik Modası

Pronovias Sonbahar 2017 Gelinlik Modelleri

11 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

Gelinlik modellerinin hatları ve koleksiyonun genel silueti için romantikliği mutlaka aklınızda bulundurun ancak bunun yanında dinamik, modern ve rahat diyebiliriz.

1 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

2 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

3 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

Yüksek yırtmaçlar, fırfırlı etekler, tüylü omuzlar ve asimetrik kalp yaka gibi her bir gelinlik modelinde farklı detaylar göze çarpıyor. Pek çoğu bohem-şık kristal motifler ile daha ışıltılı hale getirilmiş. Belden aşağısı kimi zaman vücut hatlarını takip eden, kimi zaman düz inen kimi zaman da A kesim etekler formunda tasarlanmış.

4 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

5 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

Gelinlik modelleri içerisinde yüksek yaka gelinlikler de dikkat çekiyor. Danteller ile ortaya çıkarılan yüksek yakalı gelinlik modelleri sonbahardaki açık hava düğünleri için mükemmel bir seçim olacaktır.

6 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

7 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

8 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

9 pronovias sonbahar 2017 gelinlik modelleri koleksiyonu_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here