LONDRA MAĞAZALARINDAN BİRKAÇ PARÇA

0
291

Londraya gidipte alışveriş yapmamak olmazdı tabii. İngiltere özellikle de Londra oldukça pahalı bir şehir. Tabii bunun da yanında TL/GBP kuru var ki her yediğinizi, içtiğinizin fiyatını malumunuz 3,5 ile çarpmanız gerekiyor.

Pekii sizce bu beni durdurdu mu tabii ki HAYIR!! Almasak da bakarız, karşılaştırırız, lazım olur diye de kafamızın bir köşesine yazarız biz kadınlar :) İşte tam da bu sebepten Londra kazan ben kepçe, ana caddedekilerden tutun da ara sokaktakilere kadar pek çok dükkana, mağazaya, butiğe girdim, gezdim. Ve sonuç; evet LONDRA MAĞAZALARI çok pahalı. Eğer daha tasarım bir şeyler arıyorsanız daha da artıyor rakamlar.

Yine de hem cebimize hem de modaya uygun bir kaç parça seçtim. Bakalım beğenecek misiniz?

KESİK BOTLAR
KESİK BOTLAR

Eveet işte sezonun favorisi kesik botlar.. Türkiye de sonbahar sezonları yeni yeni vitrinlere çıkarken malum yağışlı Londra havaları için çoktandır LONDRA MAĞAZALARI içindeki raflarda bu botlar. Ben dayanamayıp ikisinden de aldım :)

SANDALET VE BABETLER
SANDALET VE BABETLER
EL ÇANTALARI VE PORTFÖYLER
EL ÇANTALARI VE PORTFÖYLER

En sevdiklerim bu portföyler..Bol renkli olanı da girdi sepete diğer çantalar gibi abiye çanta modelleri ve fiyatları da oldukça uygun geldi aslında :)

ÇANTALAR
ÇANTALAR

Turuncunun yılın rengi olduğu inanın çantalardan, kıyafetlere kadar her giyside kullanılmasından belli. Turuncu yeni siyah gibi aslında. Sonbahar-kış sezonunda da turuncular içinde olmaya devam edeceğiz. Püsküllü modelleri de herkes çoktan benimsemiş. Ben kendime gitmeden H&M den bir tane almıştım ve Londra sokaklarında da onu kullandım. Bu arada resimler cep telefonu ile çekildiğinden bazılarından biraz fulu bir görüntü var, kusura bakmayın. Rahat gezebilmek adına elimde ne kadar az eşya olursa o kadar iyi diyerek, fotoğraf makinasını almamıştım yanıma :(

Siz de sevdiniz mi bilmiyorum ama tüm bu parçalar bence günlük kullanıma oldukça uygundular. Aslında dahası ve daha güzelleri de var ama onlar diğer yazılar artık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here