Sevgililer Günü için El Emeği Hediyeler

Hediye almaktan herkes hoşlanır ve herkes ister. Sevgililer Günü için el emeği hediyeler hazırlayabilirsiniz. Sevgililer Günü için pratik şekilde kendim nasıl hediye hazırlayabilirim diyorsanız, hemen önerilerimi okumaya başlayın.

0
563

Her 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştığında aynı tartışmalar başlar. Daha doğrusu anneler günü, babalar günü gibi özel günler öncesi aynısı olur. Bu tartışmaların en önemlisi bu özel günlerin artık ticari bir gündeme dönüştüğü yönünde. Kaldı ki bu yersiz bir gerçek de değil. Bir de tabii bunun tek gün mü hatırlanacağız tartışması tarafı var. Bunların hepsi kabul edilmesi gereken gerçekler olsa da günün hakkını vererek kutlamayacağımız anlamına da gelmiyor. Ticari savaşların içinde olmadan da Sevgililer Günü için el emeği hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Hediye almaktan herkes hoşlanır ve herkes ister. Ancak hediye vermeyi sevmek başka bir durumdur bana kalırsa. Ayrı bir ilgi, istek ve bakış açısı gerektirir. Hediyenin büyüklüğü veya ne kadar yüksek bir bütçeye alındığına önem verenler olsa da güzel ve özel olan kişisel hediyelerdir. Yani size verdiği hediyeden, sizi çok iyi tanıdığı kanısına varıyorsanız, işte o kişisel bir hediyedir. Kişisel hediye hazırlamanın içerisine dahil etmeyi en çok sevdiğim konu da kendinizin yaptığı, el emeği, özel düşünülmüş, vakit harcanmış hediyelerdir. Madem ki konumuz Sevgililer Günü, sanıyorum en kişisel hediyeyi sevdiklerimiz hak ediyor. Bu arada sevgiliyi ben sadece aşık olduğunuz adamla sınırlı tutmuyorum. Çünkü çocuk sahibi olduktan sonra, aşık olduklarım listesinde ilk sıralara yerleşiveriyor evlatlar.

1 sevgililer günü hediyesi_mini

Bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü sevdiğinizle baş başa bir gün geçirme şansınız var. Sevgililer Günü olduğu için illa dışarıda yemek yemeniz gerekmiyor. Zaten genellikle dolu ve kalabalık oluyor mekanlar. Evinizde baş başa olmanın tadını çıkarabileceğiniz bir ortam hazırlayabilirsiniz. Güzel bir yemek ardından film keyfi gibisi yoktur. Bu arada da ona özel hazırladığınız hediyenizi verebilirsiniz. Yani, o günü kutlamayı çok karmaşık hale getirmeye bence gerek yok (tabii bu benim fikrim!) Peki, Sevgililer Günü için pratik şekilde kendim nasıl hediye hazırlayabilirim diyorsanız, hemen sonraki sayfaya geçin ve önerilerimi okumaya başlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here