YAZ İÇİN İSTER ETNİK NEPAL İSTER RENKLİ VW BEETLE DESENLİ SIRT ÇANTALARI

0
437

İşte geldi bir yeni kısa tatil… Kısa tatil demek çantanı sırtına alıp öylece gidivermek bana göre. İşte bende tam bu yüzden sizler için böyle bir yazı hazırlamam gerektiğini düşündüm.

Etnik desenli Nepal çantaları mı seçersiniz yoksa tam da çantanı alıp gitmeyi çağrıştıran aşağıdaki gibi VW Beetle resimli olanı mı bilemem..

VW BEETLE DESENLİ YADA ETNİK DESENLİ NEPAL SIRT ÇANTALARI
VW BEETLE DESENLİ YADA ETNİK DESENLİ NEPAL SIRT ÇANTALARI

Malumunuz yeni moda birbiriyle asla bir araya gelmeyeceğini düşündüğümüz çok farklı renkleri, desenleri ya da parçaları birarada kullanmak. Aplikler ve nakışlar ile bezenmiş Nepal çantaları ezelden beri çok severim. Hatta şuan bilekliklerde, kolyelerde ve saç bantlarında (özellikle yemenileri kastediyorum) bunlar gibi etnik tasarımları çokça kullanıyoruz. Bence bu yüzden Nepaller de bize harika bir yol arkadaşı olabilirler.

NEPAL SIRT ÇANTALARI
NEPAL SIRT ÇANTALARI
NEPAL SIRT ÇANTALARI
NEPAL SIRT ÇANTALARI

Benim eski de olsa Nepal’im olduğu için farklı bir arayışa da girmiştim aslında. Gezerken aşağıdaki renkli, eğlenceli bu çantalara rastladım.

RENKLİ VE EĞLENCELİ SIRT ÇANTALARI
RENKLİ VE EĞLENCELİ SIRT ÇANTALARI

İçlerinden hangisini alacağıma karar vermekte zorlansamda hayranı olduğum VW Beetle desenli olanı aldım. Sıra geldi tabiiki bu işin bir diğer önemli noktası olan maddi boyuta. Nepaller sadece 50TL, diğerleriyse 30TL-35TL arasında.

Nerede diye sorarsanız ben bunlara ŞARKÖY’de rastladım. Ama internette benzer fiyatlara Nepal çantalara ulaşabilirsiniz.

Elbetteki bunlar benim seçtiklerim. Siz daha farklı modellerde ve markalarda çantalarda bulabilirsiniz. Siz de bulduğunuz değişik ürünleri benimle paylaşın lütfen.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here