Fal Sepeti Nedir?

0
144

Fal baktırmak, günün stresinden uzaklaşmak ve biraz da olsa kafamızı dağıtmak için tercih edilen aktivitelerden biri. Uzun yıllardır, geçmişten günümüze kadar gelen kültürlerin başında da yer alıyor. Bulunduğumuz çağda hızla her şey giderek dijitalleşiyor. Yapmak istediğimiz birçok aktiviteyi de internet ortamında gerçekleştirebilir hale gelmiş bulunuyoruz. Bugün sizlere bahsedeceğim Fal Sepeti uygulaması sayesinde de fal baktırmak hem çok daha keyifli hem de dijital bir hale geliyor.

Fal Sepeti Nedir?

Fal Sepeti, uzun yıllardır kullanıcılarına online ortamda fal baktırma deneyimi yaşatan bir uygulama. Bununla birlikte aynı zamanda bir web sitesi. Evet, günümüzde birçok fal uygulaması mevcut fakat Fal Sepeti’ni diğerlerinden ayıran ve kullanıcıları tarafından da dikkat çeken en önemli özelliği sizleri gerçek falcılar ile buluşturuyor olması. Bu sayede klasikleşmiş fal cümleleri yerine her seferinde karşınızda gerçek bir yorumcu bulunduğunun farkındalığını yaşıyorsunuz.

Fal Sepeti, kullanıcılarına birden çok fal türünde hizmet veriyor. Böylelikle ilgi alanınıza göre farklı türlerde fal baktırmanız mümkün. Kahve Falı, Tarot Falı, Yıldızname, Su Falı ve Katina Aşk Falı seçeneklerinin arasından istediğinizi seçerek falınızı baktırabilirsiniz.

Uygulamaları kullanırken bizim için önemli olan şeylerden biri de arayüz değil mi? Hem kullanılışlı hem de şık olması uygulamayı bir adım daha öne çıkarıyor. Kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Fal Sepeti sıklıkla güncellemelerde bulunuyor.

Fal Sepeti, hem Android hem de iOS için ücretsiz indirebileceğiniz bir uygulama. Yalnız yorumcuların sizlere fal bakması kredi sistemi ile oluyor. Bu sebeple banka kartınız veya kredi kartınız aracılığı ile dilediğiniz miktarda bir kredi alımı gerçekleştirmeniz gerekli. Bunu da uygulamada ufak bir gezintiye çıkarak, istediğiniz yorumcunun kaç kredi istediğine bakarak kararlaştırabilirsiniz.

Yakın zamanda gelen güncelleme ile birlikte üyelik sistemlerinde de bir değişikliğe giden Fal Sepeti, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak için farklı üyelik sistemleri oluşturdu. Böylelikle bir ay içerisinde satın aldığınız kredi miktarına göre gezgin, fal sever ve vip üye olarak size sağlanan indirimli avantajları elde edebilirsiniz.

Gerçek Yorumcularla Fal Baktırma Deneyimi

Fal Sepeti’ni alanında öne çıkaran ve kullanıcıların tercihine yol açan en büyük etkenlerden biri fallarınızın online ortamda gerçek yorumcular tarafından bakılıyor olması. Daha önce de bahsettiğim gibi Fal Sepeti’nde birçok fal türü mevcut. Kahve Falı, Tarot Falı, Su Falı, Katina Falı ve Yıldızname gibi farklı fal türleri arasından hangisine bakım yaptırmak isterseniz onu seçip devam edebilirsiniz. Bu bakımlar esnasında karşınızda size online bir şekilde gerçek bir yorumcu bulup ona fal öncesi ve sonrası sorular sorabilmek mümkün.

Fal baktırmadan önce 1000 karakterlik ve fal bakımından sonra da bir soru sorma hakkınız bulunuyor. Yani bakım yapacak olan yorumcunuza konu ile alakalı sorularınızı, özellikle üzerinde durulmasını istediğiniz bir yer varsa iletebilirsiniz.

Farklı fal türleri olduğu gibi, size gelen yanıtın da seçebileceğiniz farklı türleri mevcut. Yorumunuzun size hangi türde ulaşmasını istediğinizi de siz seçiyorsunuz. Yazılı, sesli veya telefonla sesli olarak üç farklı şekilde size dönüş sağlanıyor.

Uygulamanın dışında bahsettiğim gibi Fal Sepeti’nin bir de web sitesi bulunuyor. Web sitesinde bulunan blog sayesinde Fal Sepeti’ni yalnızca fal baktırmak için değil, fallarda çıkan sembollerden fal türlerine, astroloji ile ilgili birçok bilgiden burç yorumlarına kadar merak ettiğiniz her şey için takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here