Eğlenceli Aktivitelerin Vazgeçilmezi: Kamp Sandalyesi

0
220

Ev dışında vakit geçirmeyi seven pek çok kişi için kamp sandalyesi en önemli ekipmanlardan biridir. Kampta, plajda, piknikte ve parkta istediğiniz her an size rahat ve konforlu dinlenme imkanı sağlayan kamp sandalyeleri; kolaylıkla açılıp kapanabilen modelleri ile oldukça kullanışlı. Kamp sandalyelerinin hafif ancak sağlam malzemelerden yapılması, büyük, küçük modelleri ve farklı işlevsellikte seçenekleri pek çok kişi için dışarıda geçirilen zamanı konforlu kılar. 

Kamp Sandalyesi İle Evinizin Konforunu Dışarıya Taşıyın!

Havaların güzelleşmesi ev dışında daha fazla zaman geçirmenizi sağlayan en önemli etkenlerden biri. Özellikle hafta sonlarında veya iş çıkışı açık havada yapılan yapılan aile veya arkadaş piknikleri pek çok kişinin yaşama sevincini arttırır. Kamp sandalyeleri her türlü kamp veya açık havada yapılan pek çok etkinliğin en önemli ihtiyaçlarından. Kamp sandalyesi, modelleri ve fonksiyonları ile pek çok ihtiyaca cevap veren seçeneklere sahip. Ahşap kollu modelleri evinizdeki koltuk rahatlığını size sunmaya yardımcı olur. Rahatlıkla açılıp kapanması kullanım kolaylığı sağlaması açısından olduğu kadar az yer kaplaması açısından da avantajlıdır. Farklı renk seçeneklerine sahip kamp sandalyeleri tamamen kapanan ve kendi kılıfı içinde sırtta taşınabilen çeşitlere de sahip. Bu ürünler hafif olmaları nedeni ile de kolay taşınır ve az yer kaplar. Dışarıda yediğiniz yemeği daha keyifli hale getirmeye yardımcı olan kamp sandalyesi masası; açılıp kapanabilmesi ve kolayca kurulum sağlaması açısından oldukça kullanışlı. Set olarak da satılan kamp masası modellerinde dört kişilik tabure de bulunur. Katlanan masanın içine giren tabureler aynı set içinde hem masa hem de oturma yeri sağlayan portatif bir ürün. Katlanan masanın yanındaki kulplar çanta gibi taşınmasına yardımcı olur. Ürün çeşitleri içinde pratik kamp sandalyeleri de var. Bu modellerde kolluk bulunmuyor. Katlanarak küçük bir el çantası haline gelen bu modeller özellikle rahat taşınması ve çok az yer kaplaması açısından avantaj sağlar. İster bahçenizde ister terasınızda ya da isterseniz bir göl kenarında kalabalık arkadaş grubu ile yapacağınız piknik keyfi için kamp sandalyesi takımı sizin için ideal bir ürün olacak. Kamp veya piknik keyfini arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte paylaşmanızı sağlayarak daha keyifli hale gelmesinde yardımcı olur. 

Kamp Sandalyesi Çeşitleri Nelerdir?

Kamp sandalyesi kategorisinde her ihtiyaca yönelik ürün bulmanız mümkün. Kamp sandalyelerinin bazı modellerinde kolçak da denilen kolunuzu koymayı sağlayan kolluklar mevcut. Bazı modeller ise kolsuz tasarıma sahip. Bu ürünlerde ahşap kollu modeller olduğu gibi kamp sandalyesi kumaşından yapılmış olan çeşitler de var. Kollu modellerin bazılarında içeceğinizi koyabileceğiniz aparat da bulunur. Kamp sandalyesi çeşitleri içinde konforu ile kullanıcısını rahat ettiren pek çok çeşit var. Ayaklarınızı uzatabileceğiniz ve 3 kademeli sırt ayarı yapabileceğiniz modelleri özellikle balkon veya terasta uzun süre keyif yapmak için kullanabilirsiniz. Kamp sandalyelerinin genişliği daha büyük olan çeşitleri de bulunur. Bu ürünlerde sandalye genişliği 58 cm’yi bulabilir. 120 kilograma kadar ağırlık taşıyabilir. Büyük kamp sandalyelerinin yanında çocukların da rahatlıkla kullanabileceği çeşitli hayvan figürlerinden oluşan sandalyeler de mevcut. Bu ürünler 60 kilograma kadar ağırlık taşıyabilir. 

Kamp Sandalyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Kamp sandalyesi seçerken en çok dikkat edilmesi gereken husus bu ürünün nerede kullanılacağı olur. Kamp sırasında kullanacağınız sandalyenin soğuk havada rüzgarı geçirmemesi sıcak havada ise sizi terletmeyecek kumaş yapısında olması önemli. Kamp sırasında kullanılacak sandalyelerin üzerinde daha çok zaman geçirileceği için malzeme dayanıklılığına dikkat edilmesi gerekir. Bu detay sandalyenin uzun süre kullanımı açısından önemli. Plaj gibi kumlu ve engebeli alanlarda kullanmak için kamp sandalyesi seçiyorsanız daha alçak modelleri tercih etmeniz gerekir. Bu ürünlerde kullanılan materyallerin suya dayanıklı ve kolay temizlenebilen ürünlerden yapılmış olması da önemli. Kullanmak istediğiniz kamp sandalyesinin pratik olarak kurulması ve kapanması da dikkat etmeniz gereken diğer bir husus. Kamp sandalyesi fiyatları; ürünün sahip olduğu fonksiyonlara ve aksesuarlara göre değişiklik gösterir. Farklı bütçelere uygun kamp sandalyesi en ucuz seçenekleri için Koçtaş web sitesini ziyaret edebilir; istediğiniz özelliğe sahip modelleri ister bahçenizde, ister plajda isterseniz kamp yaparken kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here