Yataş Bedding Alez Modelleri ile Sağlıklı ve Konforlu Uyku Vakti

0
281

İhtiyaç duyduğunuz ve zevkinize uygun olan alez çeşitlerine Yataş Bedding’in özel fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Yataş’ın tasarım ve üretimini gerçekleştirdiği modeller niteliklerine göre farklılık gösteriyor. Özel teknolojiler kullanılarak üretilen alez çeşitleri farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Kaliteli, dayanıklı, konfor artırıcı ve hijyenik olmaları göz önünde bulundurularak üretilen modeller dokuları, kumaş türleri, iç dolgu malzemeleri, dolgu türleri, ölçüleri, yüzey özellikleri bakımından farklılaşıyor ve yatakların çok daha şık görünmesini sağlıyor. Hem yatak koruması sağlayan hem de rahat bir uyku vadeden Yataş alez modelleri güne daha zinde başlamanızı ve daha huzurlu şekilde dinlenmenizi sağlıyor.

Yataş Bedding Alez Çeşitleri

Yataş Bedding kalitesi ve stili ile tüketicilerin beğenisine sunulan yatak koruyucu alezler farklı gereksinimler göz önünde bulundurularak üretiliyor. Stres önleyen, yatağa iyi biçimde sarılabilen ya da su geçirmeyen Yataş alez modelleri, marka tasarım mühendislerinin geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle harmanlanıyor. Örneğin; Full Kenar modellerden olan Superwashed ve Perle kenarlardan lastikle yatağa sabitlenenlerden farklı olarak, yatağı 4 kenarı boyunca çevreliyor. Bu alez modeli hem yatağın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor hem de kayma ve sarkmaların önüne geçiyor.

Sivrisinek kovucu alez ise yaz aylarında kullanıcıya ultra konforlu bir uyku deneyimi sunuyor. Limon ve okaliptüs esanslı olan bu yatak koruyucusunda yer alan mikrokapsüller sivrisinekleri uzaklaştırıyor. Yataş sivrisinek kovucu koruma kılıfında kullanılan bambu karışım bu yatak odası tekstil ürününün ekstra yumuşak olmasını sağlıyor. Dört mevsimde de kullanıma uygun olan ürünün aynı zamanda stres alma özelliği de bulunuyor.

Markanın öne çıkan alez modeli olan Dacron Climarelle Cool, serinletici etki yaratıyor ve ısı alış verişi sağlayarak dengeli bir uyku olanağı sunuyor. Sıcak ve bunaltıcı havaya bağlı meydana gelen dönüşlerin sebep olduğu uyku bölünmeleri bu serinletici etki ile ortadan kalkıyor. 79 tel dokumalı Dacron alez ayrıca konforlu ve rahat bir uyku sağlamak adına özel dolgu malzemesi içeriyor.

Yataş Yatak Koruyucu Modelleri

Anti-stress alez çeşitleri güne dingin biçimde başlamak isteyenlere hitap ediyor. Görüntü itibari ile zarif olan bu koruyucularda kumaş içerisinde karbon teller yer alıyor ve bu teller günün koşuşturması içerisinde vücutta biriken statik elektriği alıyor. Anti-stress modellerin üzerine serilen çarşaflar karbon tellerin etkisini engellemiyor.

Lastikli yatak alezi hem bombeli görünümü ortadan kaldırıyor hem de yatak ömrünü uzatmak anlamında işlevsel bir yapı çiziyor. Mikro yüzeyli bu yatak koruyucuların su geçirmez membranı yatağı koruyucu bir etki yaratıyor. Arka yüzü membranlı olanlar yumuşak yüzeyi ile rahat bir uyku da vadediyor.

Yataş, yatak koruma tekstil ürünlerinde maksimum faydayı gözetiyor. Günlük kullanımda rahatlık ve kolaylık sunan su geçirmez modeller bebek yatakları ve hasta yatakları için de elverişli olması ile fark yaratıyor.  

Yataş Yatak Koruyucuların Özellikleri

Yataş yatak koruyucuların özellikleri modele göre değişkenlik gösteriyor. Rahat ve konforlu ürünün pek çok yatak ölçüsüne uygun ebatlarını bulmak mümkün oluyor. Tek kişilik ve çift kişilik alez modelleri de kendi içerisinde farklı genişlik ve uzunlukları içeriyor. Yatak ölçülerine birebir uygun olan ürünler sayesinde yatak üzerinde kabarıklar ya da şişkinlikler meydana gelmiyor. Böylece yatak odası düzenli ve zarif bir görüntüye kavuşuyor. Polly cotton kumaş içerikliler; pamuk, polyester, karbon bileşimli olanlar; yün dolgulu ve %100 pamuklu kumaştan üretilen koruyucular mevcut olmakla birlikte bunların temizlenme süreçleri de kullanılan malzemeye bağlı olarak değişiyor. Örneğin tamamen pamuklu kumaş ve yün dolgudan üretilen Superwashed, diğer yün grubu ürünlerden farklı olarak çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Yıkanabilir yün elyaf dolgu 30 derecede yıkanıp kullanılabildiğinden kullanışlılığı da son derece yüksek oluyor. 

Aradığınız yatak koruyucuyu Yataş Bedding’de bulabilirsiniz. Yataş alez fiyatları ürün modellerine ve özelliklerine göre değişiyor. Yataş Bedding alez çeşitleriyle uyku keyfinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Ürünleri incelemek ve satın almak için https://www.yatasbedding.com.tr/alez sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here