Yaşam Kalitesini Arttırmanın Yolu Hibboux Yataktan Geçiyor!

0
213

Yaşam Kalitesini Arttırmanın Yolu Hibboux Yataktan Geçiyor!

İş yaşamı, kişisel faaliyetler gibi nedenler ile günün üçte ikisi koşuşturmaca içinde geçiyor. Günlük aktivitelere vücudun hazırlanmasına ise yalnızca üçte birlik bir zaman dilimi kalıyor. Bu süre içinde geçirilen uykunun kalitesi; sağlığınızı ve enerjinizi belirliyor. Hibboux tasarımları sayesinde kaliteli bir gece uykusu geçirilerek zihinsel ve fiziksel sağlık korunurken hayat kalitesi yükseliyor! Üstün teknolojiye sahip doğa dostu malzemelerden üretilen ürünleri ile Hibboux, yalnızca konforunuzu değil sağlığınızı da düşünüyor. Markanın sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen yatakları, yüksek bir nem emilimi ve hava akımı sağlarken lateks dolgu malzemesi sayesinde vücudunuzun biçimini alarak rahat bir uyku geçirmenizi sağlıyor. Hibboux yatak modellerini tercih ederek, siz de hayat kalitenizi yükseltebilir ve hem sağlığınızı hem de çevreyi koruyabilirsiniz.

Rahat Bir Uykudan Çok Daha Fazlasını Sunan Yatak Tasarımları

80×190 cm’lik tek kişilik yatak boyutlardan, 180×200 cm’ye ulaşan çift kişilik yatak genişliği ve Hybrid, DHT ve Pocket Yaylı yatak çeşitleri herkese uygun bir model bulunuyor. Hybrid tasarım; ağaç sütü olarak bilinen lateks malzemesinden üretilmesi sayesinde uyku esnasında vücudunuzun biçimini alırken rahat bir uyku çekmenizi sağlar. 26 cm yüksekliğe sahip Hybrid ile yatak odası dekorasyonunuzda konforu ve rahatlığı ön plana çıkarabilirsiniz. Diğer bir yatak çeşidi olan 7 bölgeli pocket yay sisteminden oluşan Pocket yaylar ise uyku boyunca omurganızı desteklerken uyku pozisyonlarınız sırasında ses çıkarmadan vücudunuza uyum sağlar. DHT yay teknolojisi sayesinde çift ısıl işlemle güçlendirilen sağlam yaylar, uzun yıllar kullanım imkanı tanıyor. DHT yatak tasarımında kullanılan geri dönüştürülebilir viskon malzemeyle doğa korunuyor. 

Çocuklar İçin Little Hibboux Yataklar Öne Çıkıyor

Bebek ve çocuklara yönelik üretilen Pocket yay sistemli Botanic ve Cloud modelleri ile DHT yay teknolojisi ile donatılmış Dream Baby modeli sayesinde yalnızca sizin değil, çocuğunuzun da sağlığı korunuyor. Özellikle bebeklere yönelik üretilen Botanic Baby, henüz hareketleri kısıtlı olan bebeğinizin uyku esnasında rahatlıkla nefes alabilmesi için tasarlanmış. Hiçbir kimyasal barındırmayan Botanic model sayesinde bebeğinizin sağlığı korunurken içerisinde bulundurduğu probiyotikler ile gerekli hijyen sağlanıyor. Cloud modelinin her iki yüzeyinde de bulunan çıkarılabilir kılıf, gerekli olduğunda kolayca yıkanarak temiz bir kullanım sunuyor. Dream ve Cloud modellerinde bulunan LGA teknolojisi sayesinde; hızla büyüyen bebeğinizin yıllar boyu aynı kaliteli uykuya sahip olabilmesi için 2 yaşına kadar yatağın bir tarafı, 3-6 yaş arasında diğer tarafı kullanılarak yaşa göre omurilik desteği sağlanıyor. Üstelik, narin cildine uygun nem özelliği taşıyan süt liflerine sahip Milky yüzey ile nem seviyesini dengelerken fazla teri emerek bebeğinizin cildini korur. DHT yay teknolojisine sahip güçlendirilmiş Dream modeli, uzun süreli dayanıklı kullanım sunar.

Doğal Yatak İle Yaşam Kalitenizi Arttırın!

Dekorasyonda son yıllarda bir trend haline gelen doğal malzeme kullanımı, bir yandan sağlığı korurken diğer yandan kullanıldığı mekana dingin bir atmosfer sağlıyor. İçeriğinde kimyasal madde barındırmayan ürünler, yapay malzemelerin aksine sağlıklı bir hayat vadediyor. Hibboux tasarımlarının sahip olduğu çeşitli ebatlar sayesinde, odanızın metrekaresi ne olursa olsun uygun büyüklükte bir Hibboux yatak sahibi olabilirsiniz. Üstelik geniş ürün yelpazesi ile dekorasyon stilinize uygun yorgan, yastık ve nevresimleri seçebilir; odanızda dilediğiniz ruhu yansıtabilirsiniz. Kaliteli uykunun, hayat kalitesinde artışa neden olacağının bilincinde olarak; yalnızca yatak tekstilinde değil, havlu ve ev giyiminde de dilediğiniz konfora ve tarza kavuşabilirsiniz. Şimdi Hibboux’un web sitesine girerek dilediğiniz ürünü inceleyebilir, online alışveriş kolaylığıyla satın alabilir ve hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here