Yaratıcı Lamba Fikirleri

Dekorasyonun en önemli unsurlarından olan aydınlatmalardır. Ortamınız için ne tür bir aydınlatma gerektiğini bildikten sonra biraz yaratıcılığı kullanarak muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. Dekorasyon için yaratıcı lamba fikirleri esraninportresi'nde.

0
812

Dekorasyonun en önemli unsurlarından olan aydınlatmalardır. Ortamınız için ne tür bir aydınlatma gerektiğini bildikten sonra biraz yaratıcılığı kullanarak muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. Dekorasyon için yaratıcı lamba fikirleri esraninportresi’nde.

Ev veya ofis dekorasyonu yaparken özel veya tasarım eşyaları kullanmak çou kişiye lüks ve bütçe için çok da uygun olmayan seçimler olarak görünebilir. Aslında özel tasarlanmış ve lüks gibi görünen fakat bütçeyi de yormayan bir oda dekorasyonu yapmak giderek daha kolay bir proje haline geliyor. Üstelik bu dekorasyonları yapmak için biraz araştırmak ve eski eşyaları değerlendirmek yeterli. Dekorasyonun en önemli unsurlarından olan aydınlatmalar için de bu geçerli. Aydınlatma muhtemelen iyi tasarım uygulamasında en önemli rolü oynamaktadır. Ortamınız için ne tür bir aydınlatma gerektiğini bildikten sonra biraz yaratıcılığı kullanarak muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. Dekorasyon için yaratıcı lamba fikirleri esraninportresi’nde.

Yaratıcı Lamba Fikirleri

Aşağıya doğru ilerledikçe göreceğiniz lambalar, gerçekten muazzamlar ve tüm evinizde en ilginç, dikkat çekici detaylar olacaklardır. Her tat ve iç mekan stili için lamba stili seçmeye çalıştım. Siz de buradakilerden ilham alabilir, eskiyen eşyalarınızdan kendi lambanızı ortaya çıkarmak için harekete geçebilirsiniz.

1 dekorasyon icin yaratici lamba fikirleri_mini

60’lardan kalma bir telefonun böylesi bir lambaya dönüşmesi muhteşem değil mi? Gerçekten bir telefondan lambaya dönüştürülmüş.

Yaratıcı Lamba Fikirleri

2 dekorasyon icin yaratici lamba fikirleri_mini

En kolay hazırlanabilecek ama en ilgi çeken lamba tasarımlarından biri de bu şapkalarıyla öne çıkan lamba.

3 dekorasyon icin yaratici lamba fikirleri_mini

Eski tip telefon gibi lambaya dönüştürülen bir diğer eşya da eski tip bir ütü.

Yaratıcı Lamba Fikirleri

4 dekorasyon icin yaratici lamba fikirleri_mini

Fotoğraf makinesinin veya en sevdiğiniz oyuncağın lambaya dönüşmesi fikri de seçeneklerden bir kaçı

Lamba ve elektrik kablolarının çekilmesiyle tasarlanabilecek bir diğer seçenek, kahve severlerin de hoşuna gidebilecek kahve fincanlı bu aydınlatma tasarımı.

5 dekorasyon icin yaratici lamba fikirleri_mini

6 dekorasyon icin yaratici lamba fikirleri_mini

Aydınlatma gibi eşyaların kablosu, Tv kablosu, bilgisayar kablosu, klima kablosu, lamba kablosu, telefon kablosu… Evde rahat hareket etmek, fazlalıkların yaratacağı kalabalığı ortadan kaldırmak için de pek çok düzenleme önerisi bulunuyor. Bu yazıda kabloları oldukça dekoratif birer duvar sanatına dönüştüren fikirlerden yararlanacağız. İşte–> kablolar ile dekoratif duvar süslemeleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here