Takılarınızı organize edin

0
975

Çekmece içlerindeki veya kutuların içinde dağılmış takı görüntüsünden veya aradığınız takıyı kolay bulamamaktan şikayetçiyseniz, sizin için hazırladığımız takıları organize etme fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

Şimdiye kadar hep takı modası ne getiriyor her yeni sezon ya da kendi takımızı nasıl yaparız konularına bol bol değindik ama esas sorunu es geçmişiz yeni farkettim. Zira takıları organize etmek, düzgün saklamak, onları uzun süreler kullanmanın kurallarından biridir aslında. Kolyeleri bir arada öylece koyamazsınız mutlaka birbirlerine dolanırlar ya da bileklikler, onlar içinde aynı durum geçerlidir. İşte bu duruma bir el atmak gerek ve takıları organize etmek gerek.

Takıları düzenleyin

Size fikir vermesi açısından bir kaç derleme yaptım. İçlerinde çok yaratıcı fikirler olduğuna emin olabilirsiniz. Belki içlerinden birini demeye karar verirsiniz ve güzel sonuçlar alırsınız. Haydi, Takılarınızı organize edin .

takı düzenleme

Basit taşların bu kadar yaratıcı bir takı düzenleme aracına dönüşebileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Yapılışı da inanın çok basit.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here