Modern Yataklar ile Konforlu Uykular

0
355

Her insanın en çok huzur bulduğu yer hiç kuşkusuz evidir. Günlük yaşamın yorgunluğu, stresi, gürültüsü sonrası sığınılacak en güvenli limandır… Ev içerisindeki sorumluluklar da bir yandan devam ederken, evinizde kendinizle baş başa kalıp doyasıya dinlenebileceğiniz en özel alan yatak odalarıdır. Kişiliğinize uygun renk ve modellerde seçebileceğiniz başta modern yatak tasarımları olmak üzere diğer tüm tasarımlar, yatak odanızdaki renk ve stil ile bütünleşerek sizi özlediğiniz huzurlu bir yolculuğa çıkarabilir. 

Modern Yatak Odası Tasarımı Neden Önemlidir?

Sağlıklı yaşamın en temel anahtarı kaliteli uykudur. Kaliteli uyku insan vücudunun biyolojik gelişimi yanı sıra zihinsel gelişimi ve psikolojik duygu durumu üzerinde de büyük etkiye sahiptir.  Öte yandan insanlar yaşamının yaklaşık üçte birini uykuda ve dolayısıyla yatak odalarında geçiriyor. Yatak odalarınız içerdiği renkleriyle, mobilya tasarımıyla, rahat yatak modelleriyle size ihtiyacınız olan kaliteli uykuyu sağlayabilmelidir. 

Yatak odaları sadece uyku için bir sığınak değildir. Uykunun yanı sıra dinlenme, çalışma, kitap okuma, film izleme gibi kişisel zamanların geçirildiği özel alanlardır. Bu anların da uyku kadar kaliteli ve huzurlu geçirilmesi gerekir. Çünkü günlük yaşantının kalan kısımlarının verimli ve sağlıklı sürdürülebilmesi için buna ihtiyaç vardır.  

Yatak odalarının tasarımında en kritik role sahip olan mobilya hiç kuşkusuz yataklardır. Ersa Mobilya, çift kişilik modern yatak modelleri yanı sıra tek kişilik yatak odaları için de her yaştan zevke hitap edebilecek premium yatak modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Size kaliteli uyku imkânı verebilecek olan gözde mekânınız yatak odanızı Ersa Mobilya’nın şık ve modern yatak modelleri ile taçlandırabilirsiniz.

Yatak Odanızda En Rahat Yataklar Ersa Renkleriyle Dans Etsin

Her akşam günü sonlandırıp her sabah yeni güne başladığınız yatak odalarınız için seçeceğiniz renkler size huzur ve rahatlama hissi vermelidir. Yatak odanızdaki renk uyumu, uyku düzeninizi olumlu etkileyebileceği gibi güne güzel başlamanız için gerekli olan enerjiyi depolamanızda da size yardımcı olabilir. 

Ersa, modern ve lüks yatak serilerinde kullandığı zengin renk seçenekleri ile sizin zevkinize uygun tasarım imkânı sağlıyor. Tüm modern yatak modelleri tasarımında kumaş ve deri malzemelerde geniş renk yelpazesi sunuyor. Örneğin Credo yatak modeli yeşil tonları ile yeşilin doğadan esintilerini yatak odanızdaki diğer renklerle buluşturuyor. Lucid modeli ilham veren mavi tonları ile size huzur ve dinginlik vererek zihninizi rahatlatabiliyor. 

Modern bir görünümü ve sakinliği beraberinde getiren gri tonları ile modern tasarım yatak modelleri Ersa mobilyada birleşiyor. Metal ayak yapısının yanı sıra kumaş ve deri döşemesi ile Angkor lüks ve en rahat yatak tercihinizde öne çıkıyor. 

Ersa Yatak Modelleri Modern Tasarımlarıyla Yatak Odanıza Şıklık Katar

Modern yatak odası tasarımında kimi zaman romantik temalar tercih edilirken kimi zaman da enerjik, şık ya da lüks konseptler tercih edilebiliyor. Yatak odasını kullanacak kişi ya da kişilerin tercihlerine ve beklentilerine göre şekillenen premium tasarımlar için Ersa Mobilya koleksiyonunda kullanıcılarına kaliteli, modern ve rahat yatak serilerini sunuyor:

  • Credo modern yatak serisi, metal, kumaş, deri seçenekleri, modern başlık tasarımı ve zarif ayak yapısıyla şık bir seçenek olarak düşünülebilir.
  • Lucid modern yatak serisinde, iki parçalı görünümlü başlık tasarımı, zarif ayaklar ve ahşap dokunuşu ile bütünleşiyor. 
  • Angkor modern yatak serisi kapitoneli ve kapitonesiz görünümlü başlık seçenekleri sunuyor.
  • Nyks modern yatak serisi, dört parçalı modern tasarım başlığı ve geniş yatak altı ile şıklığı ve gösterişi bütünleştiriyor.
  • Goya çift kişilik yatak modeli ahşap kaplamalı varyantı ile doğadan esintileri modern tasarımlarla birleştiriyor.  

Ersa tasarım yatak modelleri metal, kumaş, deri, ahşap kaplama ve melamin kaplama çeşitleri ve zengin renk seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Modern yatak odası tercihleriniz için Ersa Mobilya’ya uğrayabilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here