Ev için Yeniden Değerlendirme Fikirleri

1
1499

Evimizde kullanmadığımız veya eskiyen bazı eşyaları atmadan önce iyi düşünmek gerekiyor. O eşyaları geri dönüşümle nasıl daha kullanışlı hale getirebiliriz, yeniden değerlendirme mümkün mü veya eski eşyaları nasıl yeniden kullanılabilir hale getirebiliriz? Eskiyen bir çerçeve, boş cam şişeler, kavanozlar, eskiyen dolap rafları nasıl yenilenir ve hatta çok başka amaçlar için kullanılabilir, dekoratif parçalar haline nasıl gelir insan şaşırıyor gerçekten.

Kendimizle ilgilenmeyi sevdiğimiz kadar evimizle uğraşmayı da çok seviyoruz. Bir çok kadın için bunu bir adım daha ileri götürüp bir tür hobi olduğunu söyleyebiliriz. Kendi açımdan, çok vaktim olamadığını eklemeliyim ama birazdan sizlerinde göreceği örneklerden sonra imrenmemek elde değil. İşte, birbirinden ilginç ev için yeniden değerlendirme fikirleri

1– Dolap çekmeceleri yeniden değerlendirme : Eskiyen bir dolabınızın çekmecesini bir banyo rafı veya bir tür ecza dolabına dönüştürme fikri oldukça pratik ve kullanışlı. İçerisine şık, desenli kağıt ile kapladığınız çekmece içerisine, bölmek ve raf olarak kullanmak amacıyla bir tahta monte ederek, bu çekmeceyi çok daha kullanışlı hale getirmek mümkün. Kullanışlı olmasının yanı sıra dekoratif olduğunu da düşünüyorum.

1 dolap yapımı_mini_mini

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here