Duş Malzemeleri için Pratik Öneriler

0
303

Banyoda hem yerden kazanmak hem de tüm duş malzemelerine kolay ulaşılabilmek için pratik fikirlere her zaman ihtiyacımız oluyor. Banyo düzenleme ve duş malzemeleri için pratik öneriler esraninportresi.com’da

Ev içerisinde en küçük ama bizim için en önemli yerlerden biridir banyo. Artık, özellikle de yeniden yapılanma olan evlerde odalar daha da küçülüyor ki, en büyük fireyi de banyolar veriyor. Dolaysıyla banyo içerisinde yer açmak, pratik dekorasyon fikirlerine ihtiyacımız olabiliyor. İşte bu yüzden özellikle de duş malzemeleri için pratik öneriler yer alan bir yazı hazırladım sizin için.

Banyoların küçük olmasından mütevellit, küvetlere yeni evlerde yer yok, yerine duşa kabin yer alıyor. Çoğunda da şampuanları ve lifi koymaya bile ekstra yer olmuyor. İşte hem yerden kazanmak hem de kolay ulaşılabilir olması açısından 2 öneri. İlki, duvara uzun bir demir monte ederek (ikea gibi yerlerde bu tarz şeyler bulunabiliyor), küçük dekoratif kancalarla, tüm malzemeleri asabilirsiniz. İkinci öneri, eğer duşta perde varsa, perde klipsine şampuan ve kremlerinizi asmak. Bu yöntemler ile aynı zamanda oluşabilecek su birikintisi ve küfü önlemiş olursunuz.

Duş Malzemeleri için Pratik Öneriler

duş düzenleme fikirleri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here