Doğal ve İşlevsel Yatak Örtüsünün Adresi: Hibboux

0
310

Düzenli, şık ve temiz bir yatak odası görünümü elde etmek için yatak odasının vazgeçilmez ürünlerden biri olan yatak örtüsü, Hibboux kalitesi ile artık sizin yatak odanızın da vazgeçilmezi olmaya aday. Acil durumlarda, yatağınızı düzeltmeye vaktiniz olmadığı zamanlarda veya nevresiminizi düzeltmeye üşendiğiniz bir zamanda yatağınızın üzerine sereceğiniz şık bir yatak örtüsü kurtarıcınız olabilir. Hafifliği ile yormayan, sadelikle buluşan şıklığı ile huzur veren yatak örtüsü modelleri yatak odanıza ve oturma odanıza kalite katmak için sizinle buluşmayı bekliyor.

İşlevsel ve Şık Yatak Örtüsü Modelleri

Kullanıcının sağlığı için ürünlerini doğal malzemelerden dokumayı tercih eden Hibboux yatak örtüsü modellerinde de doğallığı ön plana çıkarıyor. %60 pamuk %40 akrilik kullanılarak üretilen Tufty Battaniye farklı renk seçenekleri ile yalnızca yatak odanıza değil koltuk örtüsü olarak kullanım imkânı sağlaması sayesinde oturma odanıza da renk katmaya hazırlanıyor. Gri mavi, vizon, tozlu ve antrasit olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip Tufty Battaniye yumuşak dokusu ile teninize batmaz. Dokusu kadar renkleri de yumuşak olan model, yatak odanıza ve dilerseniz de oturma odanıza tatlı bir sadelik ve aynı zamanda da şıklık katar. Evinizin görüntüsünü olduğu kadar sizi de sıcak tutmayı amaçlayan Tufty Battaniye ile sımsıcak bir kış sizi bekliyor.

Hafifliği ile Dikkat Çeken Müslin Yatak Örtüsü

Green beige, stone beige, rose beige ve denim beige olmak üzere dört farklı renk imkânı tanıyan Müslin yatak örtüsü farklı kullanım alanları ve imkânları ile dikkat çekiyor. Tamamen pamuk kullanarak üretilen Müslin örtüyü yatak ve koltuk örtüsü olarak kullanabileceğiniz gibi isterseniz serin havalarda üzerinize alabilir veya bebek bakımında güvenle kullanabilirsiniz. Hafifliği ile göz dolduran ürün bu sayede oldukça da rahat. Hafifliği ile doğru orantılı olarak oldukça da az yer kaplayan ürünü seyahatlerinizde kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Pamuklu yapısı sayesinde nefes alma özelliğine sahip olan yatak örtüsü nemi emer ve yaz aylarında ısıyı vücudun dışına taşıyarak vücudu serin tutar. Yalnızca yazın değil tüm mevsimler için kullanıma uygun olan ürün ayrıca hava geçirgenliği sayesinde vücudu terletmeden sıcak tutar. Farklı yüzlerdeki farklı renk seçenekleri ile bir üründe iki ürün avantajı sağlayan Müslin örtü sayesinde yatak odanıza istediğiniz zaman yeni renkler katabilirsiniz. Bir renkten sıkıldığınızda ya da yatak örtünüzün, rengini veya modelini değiştirme ihtiyacı hissettiğiniz herhangi bir ürünle daha uyumlu olmasını istediğiniz bir zamanda; ürünün diğer yüzü kullanarak yatak odanıza veya oturma odanıza farklı dokunuşlar yapabilir ve oda dekorasyonunuza en uyumlu rengi belirleyebilirsiniz.

Doğallığı Öne Çıkaran Yatak Örtüleri

Ürünlerinde doğal malzemeler kullanmayı ilke edinen Hibboux, her ürününde olduğu gibi yatak örtüsünde de aynı özeni gösteriyor. Tamamını veya çoğunu pamuklu kumaştan ürettiği yatak örtüleri aynı zamanda OEKO-TEX sertifikasına sahip. Ürünlerin sağlığa zararlı kimyasal madde barındırmadığının ve çevre dostu olduğunun göstergesi olan sertifika, kullanıcılara ürünlerin güvenle kullanılabileceğinin garantisini veriyor. Yapay kumaşlardan sıkıldıysanız, suni maddelere ve kimyasallara alerjiniz varsa Hibboux tam da ihtiyacınız olan ürünleri size sunuyor.

Hibboux’nun Avantajlarla Dolu Dünyasında Yerinizi Alın

Yüksek kar marjı olmadan adaletli fiyatlandırma yolunu tercih eden Hibboux aynı yolu yatak örtüsü fiyatlarında da izliyor. İnternet üzerinden aracısız bir şekilde doğrudan satış politikasına sahip Hibboux’nun internet sitesini ziyaret edebilir, birbirinden çeşitli kampanyalara göz atabilir ve evinizin dekorasyonunu birbirinden şık ve renkli ürünler arasından seçtiğiniz yatak örtüsü ile tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here