Burçların Olumsuz Kişilik Özellikleri

0
29746

Yay Burcunun Olumsuz Kişilik Özellikleri

sag_milkyway_mini

– PATAVATSIZ : Açık ve dürüst olmasıyla bilinen bir burçtur. Ancak bazen nerede durması gerektiğini bilmez. Küçük ve basir bir şey söylemey çalışırken bile başkalarına karşı sert ve acımasız olabilir, olmadık yerde olmayacak sözler edebilir.
– ÇOK BİLMİŞ : Bilgiye aç oldukları için öğrendiklerini hemen herkesle paylaşma isteği de duyarlar. Bir ansiklopediyle yürüyüş yapmak gibidir onlarla yürümek. Bunu kendini bilmiş tavrıyla yaptığındaysa oldukça itici bulunurlar.
– SIKILGAN : Yay burcu enerji dolu olduğundan, sürekli olarak yeni yerler keşfetmek veya yeni maceralara atılmak peşinde olabilir. Bu enerjik yapıları sebebiyle uzun süre bir yerde kalamazlar. İstediklerini alamadıklarında sıkılmaya, sıkıldıkça huysuz ve sinirli olmaya başlayabilirler.
– KISITLANAMAZ : Yaylar için en önemli şey özgürlüktür. Hiç bir kısıtlama onlar için söz konusu bile değildir. Bu yüzden kıskanç ve aşırı sahiplenen insanlardan da hoşlanmaz. Özgürlüğünü çok sevdiğinden aslında ilişkilerinde bağlanmamayı bile tercih edebilir.


– SABIRSIZ : Bu burcun insanları genellikle sabırsız ve huzursuz olarak tarif edilirler. En kısa yoldan sonuca ulaşmak isterler. Bu sabırsızlıkları aldıkları uzun projeleri bitirememelerine bile sebep olabilir.
– ÖNGÖRÜLEMEYEN : Sahip oldukları yüksek enerjiden dolayı sürekli bir dünyayı keşfetme arzusuyla doludurlar. Onların bir sonraki adımını tahmin etmek imkansızdır çünkü istediklerini hemen yaparlar. Bu plansız davranışları onlar için her zaman iyi değildir aslında.
– İLGİSİZ : Herkes tarafından en çok eleştirilen özelliğidir. Özellikle aşk hayatlarında sıklıkla bu sebeple sorunlar çıkabilmektedir. Zaman zaman heyecansız ve soğuk göründüklerinden sık sık tartışma konusu olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here