Burçların Olumsuz Kişilik Özellikleri

0
29756

Terazi Burcunun Olumsuz Kişilik Özellikleri

librapyramidsbw_mini

– KARARSIZLIK : En büyük zayıflıkları olarak nitelendirilebilir, Terazi burçları için. Konuyla ilgili her şeyi bilmek isterler. O zaman bile karar vermek konusunda tereddüt yaşarlar. Sadece verdiklerin kararları düzeltilebilir olduğunu bildiklerinde bir adım atabilirler.
– ÇOK DÜŞÜNCELİ : Herkesi koruma ve mutlu etme düşüncesine kapılıp, kendini unutacak kadar düşüncelilerdir. Odak noktası bu yüzden genellikle kendileri değildir. Bu tutumları aslında adının taşıdığı dengeyi korumalarında büyük bir handikap.


– YÜZEYSEL : Güzelliğe olan merakları sebebiyle kendilerini kaptırabilirler. Uyum ve güzellik onlar için çok önemli olduğundan derinlere bakmak pek akıllarına gelmez. Derin duygulara kapılmadan hedefe ulaşmak noktasında oldukça iyidirler.
– İÇE DÖNÜK : Terazilerden karşılaşılan çelişkili yapılardan biridir. Mükemmel bir münazara yapma yetenekleri olmasına rağmen içe dönük yapıları sebebiyle sessiz ve utangaç olabilirler. Harika bir ara bulucu olduğu ve küçük gruplar halinde de olsa insanlarla birlikte olmayı sevse de bazen ruh halini dengelemek için sessiz kalmayı tercih edebilirler
– MANİPÜLATİF : Kendi iyiliklerine olan her durum için manipülatif davranabilirler. Bunu bilenler onların bu özelliklerini kendi taraflarına çekmek için kullanabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here