Burçların Olumsuz Kişilik Özellikleri

0
29746

Başak Burcunun Olumsuz Kişilik Özellikleri

virgorb_mini

– AŞIRI ELEŞTİREL : Mükemmelliyetçi yapıları yüzünden etraflarındaki her şeyden de aynı şeyi beklerler. Sahip oldukları analitik zihinleri sayesinde işlerin nasıl yürümesi gerektiğine dair net bir resim vardır onlarda. Bu yolda da hataları kabul etmez ve bu konuda aşırı yargılayıcı olabilirler. Mükemmelden daha aşağısı onun hayatında pek kabul gören bir durum değildir.
– MÜKEMMELLİYETÇİ : Organize, ayakları yere basan bir toprak burcudur. Onlar titiz bir mükemmeliyetçi olarak bilinirler. Bu sadece iş hayatı için geçerli sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Hayatların her anında bunu isterler. Bu durum etrafındakiler için bazen çileden çıkarıcı hale gelebilir.
– KÖTÜMSER : Mükemmeli isteyen yapılarının devamı niteliğindedir kötümserlik. Biraz olsun kötü bir şey hissettiklerinde dünyanın sonu gelmiş gibi davranabilirler. Kötümser hallerini eleştiri oklarını yönelttiğinde de görmek mümkündür.


– MIZMIZ : Mükemmelliyetçi halleri sebebiyle mızmız olmaları çok da beklenmedik bir durum değil aslında. Detaylarda kaybolduklarından size gereksiz mızmız gibi görünebilirler. Ayrıca mükemmelliyetçi yapısı sebeiyle geçmişi, geleceği ve o anı derinlemesine kafalarında kurgularlar. Geçmişte olanlar, şimdi olup bitenler ve gelecekte olabilecekler, onun için birer endişe kaynağıdır.
– ŞÜPHECİ : Her konuda sahip olduğu yüksek standartlar, seçicilik aslında kimseye güvenememesine de sebep oluyor. Mükemmel olmayacak şüphesi yüzünden huzursuzluk yaşamasına da bundan dolayı şaşmamak gerek.
– ÖNYARGILI : Kendisinden başka kimsenin detaylara odaklanamayacağı, mükemmel olanın da bu yüzden ortaya çıkamayacağı gibi işin başında sahip olduğu düşünceleri vardır. Bu yüzden de endişeli, huzursuz ve güvensiz yaklaşırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here