Burçların Olumsuz Kişilik Özellikleri

0
29756

Aslan Burcunun Olumsuz Kişilik Özellikleri

leorb_mini

– BASKIN : Güçlü karakteri ve lider yapısı hep olayların kontrolünün onların elinde olmasını istemelerine ve insanların onu takip etmesini istemelerine sebep olur. Bu bazen aşırıya kaçıp insanlar üstünde baskıcı bir yapı oluşturmalarına sebep olabilir.
– BENCİL : Doğaları gereği ilgi odağı ve lider olmayı severler. Bu uğurda da etrafına karşı oldukça bencil davranışlar sergileyebilirler. Güçlü de oldukları için etrafına zarar verip vermediğini düşünmeden hareket ederler.
– SAHİPLENİCİ : Liderlik vasıflarının tamamlayıcı bir niteliği olmakla birlikte ilerleyen safhalarda yakınlarını paylaşmak dahi istemeyebilirler. Fazla korumacı ve sahiplenici bu tavır hem kendilerini hem de yakınlarını zor durumlara düşürebilir.


– AŞIRI GURUR : Lükse, ihtişama düşkündürler. Kendilerini olduklarından veya içlerinde hissettiklerinden daha büyük görürler. Hatta başkalarının hayatlarını bile onlardan daha iyi yönetebileceği kanısıyla hareket edebilirler. “Küçük dağları ben yarattım” havasıyla ortalarda dolaşmaları da küstahlık ve kibirli hareketleri de bundandır.
– UKALA : Kibirli ve aşırı gururlu tavırları ve herkesten iyi hayatları yönetebileceği düşüncesi konuşmalarına da yansır. Kendisinin çok önemli olduğuna inanır, buna göre konuşur ve davranır.
– MADDECİ : Boşa kadar olmasa da lükse düşkündür. Gösterişli giyinmeyi, iyi bir arabası olmasını, pahalı restoranlara gitmeyi, pahalı kıyafetler giymeyi sever. Bunun için elinde genellikle para kalmaz ve hatta borç altına dahi girebilir. Bu yüzden de savurgan olarak da bilinirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here