Burçların Olumsuz Kişilik Özellikleri

0
29746

Yengeç Burcunun Olumsuz Kişilik Özellikleri

cancerrb_mini

– DUYGUSAL : En duygusal ve duyarlı burçtur, yengeç. Dışarıdan sert görünmelerine rağmen aslında çok duyarlı, merhametli ve duygusal bir yapıları vardır. Kolayca incinebilecekleri için reddedilmeyi ve başarısızlığı kabul etmezler. Olumsuz duygulara çok kolay kendilerini kaptırıp, kolayca depresyona girebilirler. Kötü şeyler yaşayacaklarını anladıkları anda o sert kabuklarına bürünme ihtiyacı hissederler.
– ÇOK TEMKİNLİLER : Kendi sınırları dışına çıkmaları gerektiğinde çekingen ve temkinli olma eğilimindedirler. Değişime düşkün bir yapıları olmamakla birlikte büyük bir değişim öncesi mutlaka güven ve istikrar arayışı içine girerler. Bu yüzden pek çok fırsatı kaçırdıkları da olur. Bu yüzden hissettikleri bu aşırı güvensizlik durumu ile baş etmeleri şarttır.
– KARAMSAR : Burcun yöneticisi Ay olduğundan aslında bu karamsar hallerine şaşırmamak gerek. Onların ruh hali her şeye bağlı olarak değişebilir. Öngörülemeyen ruh hali değişimleri etrafındaki insanlar tarafında anlaşılamamasına sebep olabilir.Yengeçler aslında göründüklerinden çok daha hassas ve çok daha derindirler.


– ENDİŞELİ : Sahip oldukları aşırı duyarlı, hassas yapıları ve güvensizlik hisleri sebebiylesürekli bir endişe halleri vardır. Bu yüzden kendi kendilerini olumlu duygularla beslemeyi ve yönetmeyi öğrenmeleri gereklidir.
– KÖTÜMSER : Karamsar bir burcun kötümser olmadığını düşünmek yanlış olurdu. Zor güvendikleri ve hassas yapıları sebebiyle sonrasında daha çok üzülmemek için hep en kötüsünü düşünmek gibi kötü bir huyları vardır.
– BAĞIMLI : Değişimlere karşı hep bir güvensizlik halleri olduğu için içinde bulunduğu şartlara, insanlara, geçmişine sıkı sıkıya bağlıdır. Bu yüzden çoğu zaman cesur adımlar atamaz ve yerinde saymaya devam eder.
– İÇİNE KAPALI : Duygusal hali, kuşkucu ve güvensiz yapısı sebebiyle zarar görmekten çok korktuğu için genellikle içine kapanıklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here