Burçların Olumsuz Kişilik Özellikleri

0
29756

İkizler Burcunun Olumsuz Kişilik Özellikleri

geminirb_mini

– ÇİFT KARAKTERLİ : Eğer ikizler burcuysanız bir gün çok enerjik, sosyal hissederken diğer gün daha yalnız kalmak istediğiniz bir gün olabilir. Bu burcunuzun tipik özelliğidir. Bu değişken yapısı yüzünden bir anı bir anına uymaz ve insanlar onun bu halini anlamakta zorluk çekebilirler.
– ÖNGÖRÜLEMEYEN : Anı anına uymayan çiftli yapısı yüzünden olaylar karşısında nasıl tepkiler vereceğini kestirmek oldukça zordur. Ruh hallerinin bu değişken yapısı yüzünden çoğu zaman akıl ve duygular arasında kalabilirler. Bu yapıları yüzünden etrafındaki insanlar tarafından ikizlerin karmaşık, çelişkili, huzursuz bir kişiliğe sahip olduğu düşünülür.
– KARIŞIK : Aslında olumsuz sayılan bütün özelliklerin altında yatan sebep aynızıdr ikizler için. Karmaşık kişilikleri yüzünden aşkı hissederken aynı zamanda da nefret duyguları besliyor olabilir. Bu durum aslında gerçek duygularını anlamakta karmaşık düşüncelere kapılmasına ve karar noktasında çaresiz kalmalarına bile sebep olabilir.


– HUZURSUZ : İkizler burcunun en dertli olduğu konu aslında bu huzursuzluk halidir. Bu yüzden sürekli bir şeylerle uğraşma, sürekli yeni heyecanlar, yeni işler arayışında olmalarına sebep olur. Bu huzursuzluk halinin altında yatan ana sebepse çabuk sıkılması ve konsantre olamamasıdır. Değişiklikten hoşlanan ama aynı zamanda da huzursuz olabilen anlaşılması zor bir hali vardır.
– SABIR EKSİKLİĞİ : Yukarıda da belirttiğimiz gibi çabuk sıkılan ve maymun iştahlı tavrı gerek iş hayatında gerekse de aşk hayatında daldan dala atlamasına sebep olur.
– YÜZEYSEL : İkizler için her zaman yenilik ve değişim gereklidir. Çünkü çok çabuk sıkılırlar. İkizler hayatlarında tek bir yere odaklanmak ve bir yön çizmek konusunda zoruluk çekebilirler. Bu yüzden de her şeyi çok yüzeysel yaşarlar. Ve yine bu yüzden de aşk hayatlarında çapkın olarak nitelendirilirler. Kur yapmaktan ve flört etmekten hoşlanmaları da bu yüzdendir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here