Burçların Olumsuz Kişilik Özellikleri

0
29746

Balık Burcunun Olumsuz Kişilik Özellikleri

piscesrb_mini

– KENDİNİ FEDA EDER : Tartışmalardan hiç hoşlanmayan bir burçtur Balık. Sırt tartışma olmasın diye söyleyeceklerini kendi içinde tutmayı bile tercih eder. Başlarının olumlu veya olumsuz tüm ruh halinden ciddi derecede etkilenir. Karşı tarafın üzüntüsünü derdini benimser ve hatta ondan daha fazla bundan etkilenir. Bu yüzden de ara sıra negatif enerjileri atmaya ihtiyaç duyar.
– KARARSIZ : Burcun simgesinden de anlaşılacağı gibi Balık insanı kararsızdır. Aklı ile duyguları arasında devamlı bir mücadele vardır ki bu yüzden onu anlamak bazen zor olabilir. Değişken hali sebebiyle de aslında ne yapacağı pek kestirilemez.
– HAYALCİ : Duyguları ve hayalleriyle yaşayan bir burçtur. Hatta en hayalperest burç olarak nitelendirebiliriz. Hayatların bazı şeyler yanlı gidiyor olsa da onlar kendi hayal dünyalarına çekilir ve öyle yaşamayı tercih ederler. Bu yüzden de gerçeklerle yüzleşmek istemezler çoğu zaman.


– SINIRLARI YOKTUR : Balık insanı çok cömert ve merhametlidir. Bu yüzden de aslında zarar görmeye çok müsaittirler. Onların zarar görmemek adına sınırlarını belirlemeye ihtiyaçları vardır. Çünkü saf doğaları gereği başkaları tarafından kolaylıkla incitilebilirler.
– AŞIRI DUYGUSAL : İnsanlara sorduğunuzda Balık burcunun en rahatsız edici özelliği aşırı duygusal halidir. Önemsiz veya kolay halledilebilir bir durumu bile abartabilirler. Oldukça hassas bir kişilikleri vardır. Her şeyi kalpten yaşarlar ki bu yüzden en derinden yara alırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here