Burçların Olumsuz Kişilik Özellikleri

0
29756

Kova Burcunun Olumsuz Kişilik Özellikleri

aquariusrb_mini

– BAĞIMSIZ : Yönetici gezegeni Uranüs sayesinde oldukça özgür bir ruha sahiptir. Sosyal bir yönü olmasının yanında aslında çok bireyseldir. Arkadaşlarıyla olsa bile kendi bağımsızlığı her zaman daha önemlidir. Eğer ki özgürlüğünü kısıtlamaya çalışırsanız sizinle ilişkilerini anında kesecektir.
– İNATÇI : Diğer insanların ne düşündüğünü, onların yaşamdan istediklerini umursamayacak kadar sabit fikirli olabilir. Kovalar kendi yollarını belirlemiştir ve onları bu yolda döndürmek mümkün değildir, üstelik bu yolun yanlış olduğu kanıtlanmış olsa da!
– DUYGUSAL DEĞİLLER : Çok duygusal insanlar olmamakla birlikte, duygularını hep çok gizli tutarlar. Zaman zaman çok soğuk yapılı bile görünürler. Çok samimi ilişkileri olsa bile çok derinine ulaşabilmeyi beklememeyi ve anlayışlı olmayı gerektirirler.


– AŞIRICILIK : Kovalar hep farklıdır, farklı olmaya çalışır. Geleneklerin dışına çıkabilirler ve hatta bu konuda çok isyankar bile olabilirler. Onlar için bir orta yol yoktur aslında. Ya hep ya hiç kuralı geçerlidir, onların hayatlarında
– DÜŞÜNCESİZ : Dikkafalı ve özgürlüğüne aşırı düşkün bir tiptir. İsyankar ve asi bir yapısı vardır. Kendi iç güdülerini dinler ve spontan olarak yaşarlar. Bu yüzden itici bulunurlar
– HAYALPEREST : Kovaların ciddi bir hayal güçleri vardır. Düzensiz, disiplinsiz ve tutarsız yönleri ağaır basar. Çelişkili sözleri kafa karıştırıcı olabilir. Hep başkalarından farklı olabilmesi isterler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here