Hamilelik Duyurusu için Eğlenceli Fikirler

İstenen, beklenen bir haberse hamilelik, duygular göz yaşlarıyla ifade edilebiliyor. Peki bu haberi sevdikleriniz ile paylaşma? Hayatınızın en önemli haberini paylaşmak için eğlenceli yollar denemeye ne dersiniz? Hamile olduğunuzu söylemek, bir nevi hamileliği eşe dosta duyurmak için eğlenceli fikirler, esraninportresi'nde.

0
3341

İstenen, beklenen bir haberse hamilelik, duygular göz yaşlarıyla ifade edilebiliyor. Peki bu haberi sevdikleriniz ile paylaşma? Hayatınızın en önemli haberini paylaşmak için eğlenceli yollar denemeye ne dersiniz? Hamile olduğunuzu söylemek, bir nevi hamilelik duyurusu için eğlenceli fikirler, esraninportresi’nde.

Sanıyorum hayatımızın en önemli, en heyecanlı anlarından biridir hamile olduğunu öğrenmek. Bir o kadar heyecanlı anlardan biri de bu aileler veya sevdiğiniz insanlar ile paylaşılması. Hayali bir insanı mutlu ederken, hamilelik duyurusu yapmak, eşe dosta hamileliği söylemenin mutluluğu bir başka olur…

Hamile olup olmadığınızı öğrenmek için doktora gittiğiniz zaman yanınızda büyük ihtimalle ya eşiniz olur ya da anneniz. Özellikle de uzun zamandır istenen, beklenen bir haberse bu mutluluğu tek tarifi göz yaşlarıyla oluyor. Peki böylesi mucizevi haberi sevdikleriniz ile paylaşma? Hayatınızda değer verdiğiniz insanlara, hayatınızın bu en önemli haberini paylaşmak için biraz eğlenceli yollar denemeye ne dersiniz? Hamile olduğunuzu söylemek, bir nevi hamileliği eşe dosta duyurmak için eğlenceli fikirler neler olabilir?

1 hamilelik duyurusu_mini

1- En yakın aile üyeleri için özel bir hazırlık şart. Bunun için herkesin toplanacağı bir akşam yemeği organize ederek işe başlayın. Bu akşam yemeğinde yapılabilecek pek çok seçenek var. Örneğin çorba kaselerinin içine bebeği hatırlatan küçük eşyalar koyabilirsiniz. Emzik, bebek ayakkabısı gibi… Yemek sonrası tatlı niyetine bebek kurabiyeleri hazırlayabilirsiniz.

2- En sevdiğim seçeneklerden biri de fotoğraf çekilirken bunu yansıtmak. Örneğin, herkesin bir arada olduğu yemek sonrası fotoğraf çekmek için bir araya getirin. Makineyi ayarladıktan sonra “Haydi herkes peyniiir desin” yerine “Hadi herkes Fatma hamilee desin” diye bağırın. Bu arada herkesin ilk tepkisini de fotoğraflamayı unutmayın.

3- Herkese hamileliği söylemenin veya paylaşmanın en kolay yolu sosyal medyada fotoğraf paylaşmaktır. Ancak bunu neden daha eğlenceli bir şekilde yapmayasınız. O kadar yaratıcı fotoğraflar var ki! Aileye bir üyenin katılacağını duyurmak daha eğlenceli ve heyecan verici olamazdı bana göre. Bebeğiniz ile ilgili ilk fotoğrafı da böylelikle hayata geçirmiş olun. Yaratıcılıkta sınır tanımayan anne ve babaların hamileliği paylaşmak için hazırladıkları yaratıcı fikirlere aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

2 hamileliği söylemenin yolları_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here