Çocuklar ile Bir Kutu Dolusu Aktivite – İlk Kutunuz 59 TL yerine 19 TL

0
1007

Çocukların, gelişim çağlarında yaratıcılıklarını geliştirecek ama bunu yaparken aslında çok eğlenecekleri, kendilerine uygun aktivitelere ihtiyaçları var. İşte sizin için çocuklar için bir kutu dolusu aktivite barındıran bir sürpriz hazırladık…

Bahar havasında geçen bir kaç günün ardından yağmurlu ve soğuk bir hava ile karşı karşıya kalmak hepimizin tekrar evlere kapanmasına sebep oldu. Evcimen biri olarak bu durumdan çok şikayetçi olmasam da güzel havanın, parkların bahçelerin keyfini çıkaran çocuklar için aslında bu durum daha zor oldu. Çünkü sokakta, parkta bahçelerde zamanın nasıl geçtiğini anlamadan hayatı deneyimleyerek, eğlenerek öğreniyorlar… Bunun çok önemli olduğu konusunda siz de benimle hem fikirsiniz diye tahmin ediyorum. 

Bu arada yazıyı dikkatle aşağıya kadar okumanızı tavsiye ederim. Çünkü, sonunda sizi mutlu edeceğini düşündüğüm çok güzel bir indirim sürprizi bulacaksınız!

Peki ya evde? Evde tüm gün çocuklarla birlikte olmanın bazen ne kadar zor olabileceğini bilenlerdenim. Onlarla kaliteli vakit geçirebilmek bir anne babanın en çok istediği şeydir. Ancak tv karşısına oturtarak veya eline telefon, tablet vererek onunla kaliteli zaman geçirmiş olamıyoruz. Onların gelişim çağlarında yaratıcılıklarını geliştirecek ama bunu yaparken aslında çok eğlenecekleri, kendilerine uygun aktivitelere ihtiyaçları var. Onlarla bu aktiviteleri yaparken aslında istediğiniz verimli vakitleri de geçirmiş oluyorsunuz aslında.

O yüzden bu haftasonu www.pakolino.com adresinden edinerek tanıştığım Pakolino aktivite kutuları ile sizleri de hemen tanıştırmak istedim. Benim de 5 yaşında erkek bir yeğenim var. Biz birlikte Pakolino aktivite kutularıyla çok güzel vakit geçirdik bugün. Dolu dolu, çok eğlenceli, yaratıcı, öğretici…

pako2371_mini

Pakolino Nedir?

Pakolino tam olarak 3-7 yaş arası çocuklar için özel olarak hazırlanan eğitici ve eğlenceli aktivite kutuları. Her ay için bir temaları oluyor ve bu temalara uygun kutunun içerisinde 3 ayrı aktiviteyle birlikte bir de tema dergisi bulunuyor.

Örneğin Mart ayı temasını “Kanatlı Dostlarımız” olarak belirlemişler. Çünkü amaç aslında çocukların kuşların ilginç dünyasını keşfetmeleri.

İşte tam da bu noktada size bir sürprizim var! Aşağıdaki esraninportresi okuyucularına özel hazırlanan üyelik linkine tıkladığınız zaman ilk kutunuzu 59TL yerine 19TL’ye alabilirsiniz.

Üyelik : http://bit.ly/pakolinoindirimi

esra1_mini

Kutu içindeki aktivitelerden ilki kuş yumurtalarını boyayıp süslemek ve yumurtalara yuvalarını hazırlamaktı. Yumurtaları boyama fikri bizim için en eğlenceli kısımdı örneğin. Ardından gagalı tüylü bir maske ve rengarenk bir kanat yapabildiğiniz ikinci aktiviteye geçtik ki kanadı ve maskeyi takıp odanın içinde şarkı söyleyerek gezinme haline gerçekten dünyalara bedel güzellikteydi. Son olarak da kuşların beslenmesi için bir yemlik yaptık. İçerisine de gerçekten yem koyduk…

FB_27_mini

Diyeceksiniz ki bu kadar şeyi yapabilmek için malzemeyi nasıl buldunuz? Elbette Pakolino her şeyi düşünmüş. Kutuyu açtığınız zaman boyalarından tüylerine yapıştırıcısından yapılış adımlarına kadar her şey içinden çıkıyor. Size sadece bir örtü serip çocuğunuzla birlikte eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkarmak kalıyor.

pakolino 3_mini

Neden Pakolino?

Aslında bu aktivite kutularından bir tane edinip, çocuğunuzla birlikte yaptığınız zaman bu sorunun cevabını da çok kolay verebiliyorsunuz. Ancak benim sizler için özetlemem gerekirse,

PRATİK; Aktiviteler için gereken tüm malzemeler, yönergeler ve daha fazlası için fikirler her ay ücretsiz kargo ile kapınızda oluyor.

AİLE ZAMANI; Ekrandan uzak, birlikte yapacağınız aktivitelerle, çocuğunuzla geçirdiğiniz zamana eğlence, keşif ve yaratıcılık katıyor.

EĞLENİRKEN ÖĞRENME; Çocukların oynarken, dünyayı kendi deneyimleriyle keşfetmelerini ve öğrenmelerini sağlarken, düzenli oyun çocuğunuzla olan iletişiminizi de güçlendiriyor.

GELİŞİME DESTEK; Farklı aktiviteler yaratıcılık, keşfetme, ince ve büyük motor kasları, araştırma, dil ve duygusal gelişimi destekliyor ve pekiştiriyor.

FB_28_mini

FB_29_mini

Pakolino Aktivite Kutularını Nasıl Alacağım?

Aslında bu en kolay kısım. Yapmanız gereken öncelikle aşağıdaki adresten üye olmak. Ardından da 1, 3 ve 12 aylık üyelik modellerinden size uyanı seçip, her ay, içi yaratıcı fikir ve aktivitelerle dolu kutunuzun ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gelmesini beklemek

İşte tam da bu noktada size bir sürprizim var! Aşağıdaki esraninportresi okuyucularına özel hazırlanan üyelik linkine tıkladığınız zaman ilk kutunuzu 59TL yerine 19TL’ye alabilirsiniz.

Üyelik : http://bit.ly/pakolinoindirimi

esra1_mini

Çocuklarınızın çok beğeneceğine eminim. Benim yeğenim çoktan ikinci kutu ne zaman gelecek, ne zaman yapacağız diye sormaya başladı bile:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here