KİMİM BEN ?

2
429

 

Ne kadar zormuş meğerse insanın kendisini anlatması. Şöyle başlayabilirim sanırım kendimden bahsetmeye;

Çok severek mühendislik okumuş ancak kaderin bir cilvesiyle finans alanından kendini emekli etmek durumunda kalmış, bir garip yeni blogger :))

Hayatı büyük bir mesele olarak görmemeyi tercih eden, aklına geleni yapmaktan üşenmeyen, önce kendimle sonra insanlarla barışık, normal zekaya sahip, sıradan biriyim diyebilirim aslında. İçinizden “sıradansan blog ile ne işin var, bize farklı ne sunabilirsin ki” dediğinizi duyar gibiyim. En başta kendim için bir şeyler yapmak istedim, dahası belki benim sevdiklerimi, gezdiğim yerleri, çektiğim fotoğrafları başkaları da sever, ayrıca şu hayattan geriye benden birşeyler bırakmış olurum diye düşündüm.

Sizinle birlikte öğreneceğim aslında blog yazmayı.  Burada pahalı markalardan seçkileri göreceğiniz gibi, modayı ucuza nasıl takip edebileceğinizi de göreceksiniz. Amacım  herkesin ulaşabileceklerini, benim kameramdan sizlere göstermek.

Anlayacağınız üzere burada herşey mutlaka benden bir parça içeriyor olacak.

Bu yüzden burası benim bir portrem…

 

2 YORUMLAR

    • Gizem hanım,
      Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Sıradan sayılabilecek bir zekaya sahibim aslında, sadece şuan yapmayı çok sevdiğim bir hobim var ve yine sanırım bunlar onun sonuçları :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here