Sonbahar Trendi Kadın Takım Elbise

Ünlülerden veya sosyal medya fenomenlerinden ilham alarak stilinize adapte edebileceğiniz sonbahar trendi, kadın takım elbise modelleri, esraninportresi'nde.

0
778

İster günlük kıyafet ister ofis şıklığı ister de şık bir gece kıyafeti olarak… Sonbahar sezonuna ait yeni trend desenleri, kesimleri ve renkleri ile sıradanlıktan çıkarılmış kadın takım elbise modelleri! Üstelik onları spor ayakkabılar veya çizmeler ile de giyebilirsiniz. 

Yaz aylarının sonuna yaklaştıkça, özellikle de ünlüler ve de sosyal medya fenomenleri, sonbahar sezonuna ait yeni trendleri parçalarını kullanmaya başlıyor. Şu sıralar sonbahar aylarına ait en büyük ve en dikkat çeken trend, kadın takım elbise modelleri. Bu trendi hem günlük kıyafetlerimiz adına ilham aldığımız sokak stili hem de gece kıyafeti olarak ilham aldığımız kırmızı halı stili içerisinde görmek mümkün. Şu halde hemen her duruma ve ortama uygun olarak seçeceğiniz takım elbise ile sonbahar trendini yakalamanız mümkün.

Aslında hem erkekler hem de kadınlar açısından takım elbiseler, onlarca yıldır beğenilen klas modanın bir parçasıdır. Elizabeth Taylor gibi büyük moda ikonları yıllar önce bu maskülen kıyafeti tercih ederek, daha popüler hale getirdi.

Sonbahar Trendi Kadın Takım Elbise

Aslında birkaç sezondur moda gündeminde olan takım elbiseler, sonbahar-kış sezonuyla birlikte her zamankinden daha popüler hale geliyor.

1 sonbahar trendi kadin takim elbise_mini

Daha çok ofis şıklığı ve iş yeri kıyafeti ile özdeşleştirilen takım elbiseler bu yıl gerçekten bu algıyı yıkacağa benziyor. Çünkü çok etkileyici, renkli, desenli takımları görmeye hazır olun.

3 sonbahar trendi kadin takim elbise_mini

2 sonbahar trendi kadin takim elbise_mini

Aşağıya doğru ilerleyip, ünlülerin takım elbiseleri nasıl kullandıklarını, hangi modelleri tercih ettiklerini gördüğünüz zaman, farklı kesimlerin, farklı renklerin trend olduğunu da göreceksiniz.

7 sonbahar trendi kadin takim elbise_mini

Maskülen olduğu düşünülen ancak bu sezon ortaya çıkan modeller ile oldukça feminen bir kıyafet ikili olabildiğini de gösteren kadın takım elbiseler ile ilgili bir diğer önemli şey onları herhangi bir ayakkabı ile giyebileceğinizdir.

Kalın topuklu ayakkabılar, metalik renk veya taşlı çizmeler, sivri burun kısa topuklu bilekte biten botlar…90’lar modasından ilham alan ayakkabı modelleri sonbahar-kış sezonunun gözdesi.–> Ayakkabı Trendleri 

8 sonbahar trendi kadin takim elbise_mini

4 sonbahar trendi kadin takim elbise_mini

Hem sivri topuklu ayakkabılar hem de zarif sandaletlerle de harika görünüyorlar. Daha rahat bir görünüm elde etmeyi amaçlıyorsanız bir çift şık beyaz spor ayakkabı ile eşleştirebilirsiniz.

5 sonbahar trendi kadin takim elbise_mini

Günlük şıklığı isteyen çalışan kesim için takım elbisenize farklılık katmak adına tıpkı Nicole Kidmann gibi bir yelek eklemenizi veya Victoria Beckham gibi belinize şık bir eşarp takmanızı önerebilirim.

6 sonbahar trendi kadin takim elbise_mini

Göreceğiniz takım elbise modelleri içerisinde oversize kalıplar da olacak. Bedene büyük gibi duran oversize ceketler ve bol paça pantolonlar yılın en göze çarpan detayları olmaya devam edecek.

File çoraplar, tek taraflı küpeler, incili saç bantları, zincir detayları… Doğru aksesuar tercihleri sıkıcı bir kıyafeti büyük bir moda anına dönüştürebilir. Sonbahar-kış sezonu, aksesuarlarda pek çok eğilimi de beraberinde getiriyor.–> Sonbahar-Kış Aksesuar Trendleri detayları, esraninportresi’nde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here