Timberland ile Kışa Hazırlanın!

0
267

Kışın kapıyı çalmakta olduğu şu günlerde, kıyafet ve aksesuar seçimleri de mevsim gerekliliklerine göre yapılmaya başladı. Tabii soğuk kış günlerine uygun giyinmek söz konusu olduğunda, ilk akla gelen ürünler mont ve ayakkabı/bot modelleri oluyor. Özellikle de sık dışarı çıkan ve dışarda fazla zaman geçiren bireyler için her zaman önemli olan mont – ayakkabı ve/veya bot tercihi; soğuk, yağmur ve çamur üçlüsünün hayatımıza dahil olduğu kış aylarında ise ekstra bir önem kazanıyor. İşte böyle zamanlarda da, elbette belli başlı markalar kaliteleri ile diğerlerinden bir ya da birkaç adım öne çıkıyor…

Bu yazımızın konusu olan Timberland de bu özel markalardan bir tanesi… Gelin, kış gelmişken yeni bir ayakkabı edinmek isteyenlere güzel bir rehber olması adına, bu klasik markanın kadın, erkek, ve çocuklar için hazırladığı koleksiyonlarına kısa bir bakış atalım!

Timberland Erkek Bot Modelleri

Timberland, erkek bot modelleri, farklı beğenilere hitap eden oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Timberland erkek bot koleksiyonunda; Timberland Heritage 6-Inch Premium ve Timberland Tree Vault 6 Inch Waterproof gibi modası asla geçmeyecek klasik tasarımların yanı sıra; Timberland Solar Wave, Timberland Euro Sprint Fabric Waterproof gibi daha sportif bir görünüme sahip modeller de yer alıyor. Özellikle su geçirmeyen bot tasarımları büyük ilgi görüyor. Kaliteli malzemeleri ve dayanıklı yapıları ile beğeni toplayan Timberland erkek bot modelleri, uzun yıllar kalitelerinden bir şey yitirmeden kullanılabiliyor.

Timberland Kadın Kışlık Botlar

Timberland kadın bot koleksiyonunda da erkekte olduğu gibi birbirinden kaliteli ürünler yer alıyor. Klasik modellere ek olarak daha sportif çizgilere ve renkli tasarımlara da yer verilen Timberland kadın bot kataloğunda, özellikle de sportif bir tarz sahibi kadınların günlük giyimde hemen her dış mekânda gönül rahatlığıyla tercih edebileceği modeller yer alıyor. Popüler kadın bot modelleri arasında Timberlad Ray City 6 Inch; Timberland Vibram Euro Hiker, ve Timberland Ray City 6-Inch yer alıyor. Su geçirmeyen bu modeller, sıcak tuttukları gibi, yağmurlu günlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Timberland Çocuk Koleksiyonu

Timberland çocuklar söz konusu olduğunda da son derece kaliteli bot tasarımlarından oluşan bir hayli geniş bir ürün yelpazesine sahip. Sıcak tutan konforlu yapıları ile olduğu kadar kaliteli malzemeleri ve tabii ki dayanıklılıkları ile de ön plana çıkan çocuk botlar, küçüklerin soğuk aylarda dış mekânlarda her zaman rahat hissetmesi için ideal tasarımlar olarak beğeni topluyor. Timberland çocuk bot modelleri arasında; Timberland 6-Inch Premium Winter Shearling Lined (GS), Timberland 6-Inch Premium Waterproof (GS) gibi birbirinden güzel tasarımlar ön plana çıkıyor.

Timberland -ve daha pek çok ünlü marka- Barçın’da Birkaç Tık Uzağınızda!

50 yılı aşkın tecrübesi ve hizmet kalitesiyle alanında öncü isim olan Barçın Spor, spor giyim ve aksesuar kategorilerindeki en önemli markaları, Türkiye’nin dört bir yanındaki her yaştan müşterisi için özenle bir araya getiriyor! Siz de bu kış her daim sıcak tutacak kaliteli, şık ve konforlu Timberland mont ve bot modelleri arayışındaysanız, bu yazıda sizlerle paylaştığımız Timberland modellerini ve daha pek çok büyük markanın birbirinden güzel ürünlerini Barçın’da bulabilirsiniz. Barçın Spor’un kadın, erkek ve çocuk spor giyim ve aksesuarlara dair her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz zengin online kataloğuna göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

https://www.barcin.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here