Sonbahar-Kış 2017 Aksesuar Trendleri

0
211

File çoraplar, tek taraflı küpeler, incili saç bantları, zincir detayları… Doğru aksesuar tercihleri sıkıcı bir kıyafeti büyük bir moda anına dönüştürebilir. Sonbahar-kış sezonu, aksesuarlarda pek çok eğilimi de beraberinde getiriyor. Sonbahar-Kış 2017 Aksesuar Trendleri detayları, esraninportresi’nde.

Bu yazıyı hazırlarken yaz güneşinin tadını çıkarıyor ve soğuk günlerin gelmesini pek de istemiyor olsak da, sonbahar-kış sezonu, denemek için sabırsızlandığımız pek çok eğilimi de beraberinde getiriyor. 2017 Sonbahar-Kış sezonu için öne çıkan ayakkabı trendleri ve saç trendleri üzerine bilgileri paylaşarak başladık aslında. Şimdi ise sıra geldi, bizi bekleyen Sonbahar-Kış 2017 Aksesuar Trendleri detaylarına.

Bazen seçtiğiniz aksesuarlar, giydiğiniz kıyafetlerden daha önemlidir. Özellikle sıradan olduğunu düşündüğünüz parçaları seçtiğiniz günlerde, kıyafeti bir adım ileriye taşıyacak, zenginleştirecek aksesuarlar kullanmaya ihtiyacınız vardır. Sizler de iyi biliyorsunuz ki doğru aksesuar tercihleri sıkıcı bir kıyafeti büyük bir moda anına dönüştürebilir.

Bu sonbahar-kış sezonunda çok çeşitli ve de bazen büyüklüğü, bazen de renkleri nedeniyle göz alıcı olarak nitelendirebileceğimiz aksesuarları kullanmaya hazır olun.

Sonbahar-Kış 2017 Aksesuar Trendleri

3 Sonbahar Kis 2017 Aksesuar Trendleri_mini

Modanın her alanını etkileyen 90’lar modasının izlerini aksesuarlarda da görmek mümkün. Bunun en güzel örneği de artarak devam eden Choker trendi.

90’lar modası olan Choker-Tasma Kolyeleri yeni moda olunca takı tasarımı yapan pek çok marka da birbirinden farklı tasma kolye modelleri çıkarttı. Aslında pek çok choker kolye modelini evde kolaylıkla yapmak mümkün. Sizin için birbirinden farklı choker-tasma kolye modelleri ve onların yapılışlarını derledik. İşte–> choker-tasma kolye yapımı fikirleri;

Ayrıca Sonbahar-Kış 2017 Ayakkabı Trendleri yazısında da bahsettiğim gibi kadife gerek çantalar gerekse takılarda çokça karşımıza çıkıyor.

7 kadife kumas kadife topuklu ayakkabi kadife trendi_mini

Bu sonbaharda birbiriyle eşleşmeyen küpelerle karşılaşmaya da hazır olun derim. Zaten bu eğilime aşık bir çok tasarımcı sonbahar-kış 2017 için çok hoş ve eşsiz küpeler tasarlamaya özen göstermişler.

3 ilkbahar-yaz 2017 aksesuar trendleri takı trendleri_mini

Gelecek sezonun en şık mücevherlerinde neler var derseniz, incilerin ve zincirlerin başı çektiğini söyleyebilirim. Bazı tasarımcılar, cesur takılar yapmak için deniz kabukları, anahtarlar ve makaslar gibi nesneleri de kullanmış. Benim en sevdiğimse incili saç bantları…

6 Sonbahar Kis 2017 Aksesuar Trendleri_mini

2 Sonbahar Kis 2017 Aksesuar Trendleri_mini

Büyük boy hatta bavulvari olarak nitelendirebileceğimiz oversize çanta severlerin bu sezon mutlu olacağını söyleyebiliriz. Çünkü sonbaharın en önemli trendlerinden biri de bu çanta modelleri. Artık nihayetinde bütün temel eşyalarımızı taşıyabilir ve yine de trend görünebilirsiniz.

8 Sonbahar Kis 2017 Aksesuar Trendleri_mini

büyük boy seyahat çantaları_mini

Çiçek baskıları, Sonbahar / Kış 2017’de de çok popüler. Parlak yaz çiçekleri, mevsimin iç karartıcı havasına inat daha canlı renklerle karşımıza çıkacak.

4 Sonbahar Kis 2017 Aksesuar Trendleri_mini

Ayrıca file çorabın önlenemeyen yükselişini devam ediyor. Hemen her renk veya modeldeki ayakkabı veya bot içerisinde file çorap görmeye hazır olun (hem de en çapıcı formlarıyla!)

1 Sonbahar Kis 2017 Aksesuar Trendleri_mini

Kadın zarafetini temsil eden aksesuarlardan olan file çorap bacak yapısına göre nasıl seçilir ve nasıl giyilir sorularını cevapları esraninportresi.com’da–> file çorap nasıl giyilir?

2 file corap trendi file corap nasil giyilir_mini

Şapkalardan da kısaca bahsetmek gerekirse, geçen yıl ufak ufak adımlarını duyduğumuz beret modellerinin önümüzdeki sezon daha dikkat çekici olacağı kesin!

1 fransız beresi modelleri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here