ŞAPKASIZ ÇIKMAM ABİ DURUMU BU!!!

0
320

Her yaz biraz daha sıcak oluyor ve her yaz için ben tıpkı MFÖ’den Mazhar Alanson’nun bir reklam da da söylediği gibi ” ŞAPKASIZ ÇIKMAM ABİ ! “ Etraflarda da çokça şapkalı insan görüyoruz aslında. Burada kişisel bir şey sormak istiyorum… Siz de benim gibi buna odaklanıp, şapkanın ardındaki yüzü merak ediyor musunuz?  

Neyse işin bu tarafını geçelim. Doğru şapkayı doğru yerde kombinlediğinizde stilinize bir farklılık kattığınızı farkedeceksiniz. Hatta istiyorsanız aşağıdakiler gibi sıradışı bir tane seçip, oldukça dikkat çekici olabilirsiniz.

DİKKAT ÇEKİCİ ŞAPKALAR (resim kaynak : Nydailynews )
DİKKAT ÇEKİCİ ŞAPKALAR
(resim kaynak : Dailynews )
DİKKAT ÇEKİCİ ŞAPKALAR (resim kaynak : Dailynews )
DİKKAT ÇEKİCİ ŞAPKALAR
(resim kaynak : Dailynews )

Benim kastettiklerim daha bizden olanları. İster sokak stilinizle, ister kumsalda bikininizin üzerine kombinleyebilecekleriniz.

İSTER KUMSALDA İSTER GÜNLÜK STİLİNİZDE
İSTER KUMSALDA İSTER GÜNLÜK STİLİNİZDE
HER RENK HER ÇEŞİT
HER RENK HER ÇEŞİT
FÖTR ŞAPKA OLMAZSA OLMAZ
FÖTR ŞAPKA OLMAZSA OLMAZ
HEM FÖTR HEM HASIR
HEM FÖTR HEM HASIR
ŞAPKALAR VE FULARLAR
ŞAPKALAR VE FULARLAR

Şapkalarınıza kendinizden de bir şeyler katmayı ihmal etmeyin tabii. Şapkanızın üzerine fularınızı bağlayıp yada broşunuzu iliştirip, yani küçük detaylarla fark yaratarak onu özgünleştirebilirsiniz. Ben genellikle hasır şapkamı son resimdeki gibi kullanmayı tercih ediyorum böylece istediğim renk fularla, her kıyafetimle kullanıyorum.

Kamerama sizin için takılan tüm bu şapkaların fiyatı 10TL-35TL arasında değişiyordu. Kimisi Şarköy’den takılanlar, kimisi İstanbul’da markaların indirimlerinden..

Elbetteki şapkalar sadece yazın güneşten değil kışında soğuktan koruyorlar bizi. 

Şapkalar, bereler… Kış modasında bizi neler bekliyor çok yakında burada olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here