ONLAR YAZ GÜNLERİ İÇİN İDEALLER

0
135

Yazın güneşli günleri zaman zaman yağmur getiren bulutlarla kapansa da, aslında yaz tüm ihtişamıyla devam ediyor. Ülkemizin belirli bölgeleri yazdan daha erken çıksa da güneylere inerek, tatile gitmek için Eylül ayını (hatta benim gibi Ekimi) bekleyenler olduğunu biliyorum. İşte bu yüzden sonbahar ve kışla ilgili tüyolarının yanında , yaz yazıları ve kombinleri vermeye devam etmekte bir sakınca görmüyorum.

Sıcak geçen YAZ GÜNLERİ İÇİN her gün şort-tshirt giymekten sıkılanlar için, sezonun trendi ürünleriyle, basit, kullanışlı fakat bir o kadar da trend bir kaç öneri hazırladım.

YAZ STİLİ
YAZ STİLİ

Bu yaz ve önümüzdeki sonbahar/kış sezonunda da hakimiyetini hissettirecek olan, sporun her dalından etkilenen trend. . Bu elbise de işte bu amaca hizmet ediyor. Basit, rahat, kullanışlı… Giy ve çık modeli :) Bu arada bu kombini yaparken bulduğum sandaletlere ben bayıldııım. Benim burada yer verdiğim elbise dışında bu sezon salopet elbiseler de çokça trend diyebilirim

1-Elbise//Only : 50TL
2-Gözlük//MANGO : 50TL
3-Saat//UPWATCH: 100TL
4-Çanta//FOREVERNEW : 120TL
5-Sandalet//MECREA : 70TL

Eğer ürünleri beğendiyseniz ve markaların üzerine gelip tıklarsanız, ilgili siteye hemen ulaşabileceğinizi tekrar hatırlatmak istiyorum.

YAZ STİLİ2
YAZ STİLİ

Bohem, floral ya da geometrik etkili maxi etekler… Malumunuz oldukça revaçtalar. YAZ GÜNLERİ İÇİN sıkmayacak, rahat bir tarz aslında bu. 

1-Etek//FOREVERNEW : 60TL
2-Bluz//OXXO : 25TL
3-Takılar//DEFACTO ve MODAPİK: 18TL ve 23TL
4-Çanta//ZARA : 40TL
5-Sandalet//ZİZİGO : 50TL
 
YAZ STİLİ
YAZ STİLİ

Sanırım ForeverNew marka sırt çantasını çok beğendim :) Bir de bu asimetrik eteklerden hiçbir zaman vazgeçemeyeceğim sanırım. Özellikle yukarıdaki gibi önü kısa olanları seçtiğinizde aslında altına giyeceğiniz ayakkabıya dikkat etmelisiniz. Daha doğrusu ayakkabınızı öne çıkarabileceğinizi unutmayın. Bunlarla genellikle gladyatör sandaletlerimi giymeyi tercih ediyorum.

1-Etek//H&M: 30TL
2-Tshirt//ADL : 20TL
3-Bileklik // MARKAFONİ 20TL
4-Çanta//FOREVERNEW : 120TL
5-Sandalet//MECREA : 50TL
6-Gözlük//HIPPICKS : 85TL

Umarım hoşunuza gitmişlerdir. İstediğiniz kombin türlerini bana yazarsanız, ilerleyen günlerde onlarla ilgili de bir çalışma yaparım.

Sevgiyle kalın :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here