Neon Renkler Nasıl Giyilir?

0
278

Mercanlar, yeşiller, sarılar, turuncular… Farklı sezonlarda farklı detaylar ile karşımıza çıkan neon renkler riskli bir seçim olduğu kadar stili zenginleştiren bir unsur da olabiliyor. Peki neon renkler nasıl giyilir? Detaylar, esraninportresi’nde.

Her sene aslında neon renkler bir şekilde sezonlarda kendine yer buluyor. Sadece bu sene biraz daha parlak halleriyle karşımıza çıkıyorlar. 2019 moda trendleri ve önümüzdeki 2020 sonbahar / kış sezonunda da hakimiyetlerini devam ettirecek gibi görünüyorlar. Mercanlar, yeşiller, sarılar, turuncular… Bu yüzden neon renkleri nasıl üzerimizde taşımamız gerektiğine dair bir kaç notu sizlerle de paylaşmak istedim.

NEON RENKLER
NEON RENKLER

Aslında neon renkleri kombinlemenin en risksiz yolu tek bir parçada bu renkleri kullanmak. Neon renkli bir parçayı siyah, beyaz gibi ana renklerin dışında daha soft renklerle de kullanabilirsiniz. Ben siyahla uyumuna bayılıyorum, tam bir zıtlık oluşturuyorlar.

NEON RENKLER
NEON RENKLER

Neon renkleri benzer tonlarıyla kombinlemek şık ve uyumlu bir görüntü elde etmenize yardımcı olur.

NEON RENKLER

NEON RENKLER

Neon renkleri kullanmanın bir diğer yolu sadece aksesuarlarda, çantalarda yada sadece ayakkabınızda taşımak. Özellikle yazın bronzlaşmış bir şekilde giyeceğiniz neon sarı bir ayakkabı müthiş olacaktır.

Bunların dışında da son zamanlarda  neon renklerle yapılmış makyajlar öne çıkıyor. Özellikle göz farlarında turuncular, rujlarda pembelere sık rastlanır oldu.

Benim önerim neon renkleri en fazla 2 parçada kullanın. Yoksa şık olmak isterken kötü ve rüküş bir görüntünüz olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here