MAXİ ETEKLER SEZONDA KENDİSİNİ KANITLIYOR

0
100

Bir dönem dönüp yüzüne bakmadığımız maxi etekler 2014 yılında daha modernize halleriyle karşımıza çıktılar. Bazen asimetrik kesimleriyle, bazen pileli formlarıyla bazen de en canlı renkleriyle. Yazın gelmesiyle birlikte de maxi etekler aslında sezonda kendisini kanıtlıyor.

MAXİ ETEKLER
MAXİ ETEKLER

Canlı renkler, özellikle yukarıdaki gibi yılın rengi orkide morunu kullanabilirsiniz örneğin. Pliselerin hiç olmadığı kadar gündemde olduğu bu sezonda, kumaşlar yelpaze gibi kat kat katlanarak maxi eteklerde de hayat buluyor. Benden size bir öneri daha; özellikle gece kullanmak için pilileri farklı bir renkte boyanmış (özellikle de metalik renklerde) bir maxi etek edinin.

MAXİ ETEKLER
MAXİ ETEKLER
MAXİ ETEKLER
MAXİ ETEKLER

Özellikle uzun bacaklarınız yoksa bu maxi eteklerin altına yüksek, dolgu topuk bir ayakkabı yada sandalet giymeyi atlamayın. Maxi eteğinizi biraz daha volanlı seçerseniz kıvrımlarınızı da ortaya çıkarabilirsiniz. Üzerine ister göbeği açıkta bırakan kısa bir bluz ister bir gömlek… Takacağınız büyük kolyeler, ince uzun fularlar yada başınıza takacağınız zincir taçlarla da modern bir hippi tarzı yakalayabilirsiniz.

Maxi eteklerin devri 2014 yılında fazla değişmeden devam ediyor olacak, sanırım söylememe gerek yok. Sonbahar ve kış aylarında en bollarından yünlü kazaklarımızla ya da kısa kot ceketlerimizle maxi eteklerimizi giyiyor olacağız. 

MAXİ ETEKLER
MAXİ ETEKLER

Sizin içinde bende birkaç maxi etek seçeneği hazırladım. Birincisi yaz günlerinde altına parmak arası sandaletleriniz üzerine kısa bir üst ile giyebileceğiniz günlük bir model, ikincisi ister stiletto ister düz sandaletle yaz gecelerinde parlamanızı sağlayacak bir model (ayakkabıyı altın yada gümüşi renklerde seçerseniz mükemmel olur), üçüncüsü tam sonbaharlık-altına kovboy botlarınız,üstünüze kısa kot ceketibnizle, sonuncusu da aslında daha önce bahsettiğim modern hippi tarzınızı güçlendirecek bir model…

1-BANANAREPUBLIC : 100TL
2-MECREA: 50TL
4-365İST : 115TL
5-PARKBRAVO : 160TL
 
Bundan sonrası içinde tercih sizin..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here