KISA ÜSTLER VE YÜKSEK BELLER

0
332

Kesik kısa üstler moda severleri ve takipçilerini tamamen keskin çizgilerle aslında ikiye bölmüş durumda. Kimisi bu modayı çok sevdi ve hemen benimsedi, kimisi de varlığından bile nefret eder halde..

Aslında temelde sorun, bu üstlerin doğru bir şekilde nasıl giyeceğimizi bilmemekten kaynaklanıyor. Bana kalırsa doğru bir tarz yakalanması halinde herkes bu üstleri rahatlıkla kullanabilir.

YÜKSEK BEL PANTALONLARLA (kaynak : StreetPeeper / Gary Pepper)
YÜKSEK BEL PANTOLONLARLA
(resim kaynak : StreetPeeper / Gary Pepper)

Benim en sevdiğim şekli yüksek bel pantolonlarla kombin edilmesi. Özellikle çizgileri de işin içine katınca tam bir görsellik olacağını düşünüyorum.

YÜKSEK BEL ETEKLERLE (kaynak : Street Peeper /Harpers Bazzar)
YÜKSEK BEL ETEKLERLE
(resim kaynak : Street Peeper / Harpers Bazaar)

Bir de tabii bu sezonun modası yüksek bel, uzun kloş yada daire etekler var. Kısa üstlerle kombinleri harika oluyor demeliyim.

ŞORT VE SALOPETLERLE (resim kaynak : Made With Fashion / Fashionista )
ŞORT VE SALOPETLERLE
(resim kaynak : Made With Fashion / Fashionista )

Ya da benimde dün yaptığım gibi salopetinizin içine istediğiniz renk giyerek kullanabilirsiniz. Özellikle göze çarpan pembe gibi canlı renkler oldukça hoş duracaktır.

Madem kısa üstlerden bahsediyoruz sizin için sokak stiliniz de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir iki tane renkli örnek parça fotoğrafladım.

KAMERAMA TAKILANLAR (resim kaynak : Esra'nın Portresi)
KAMERAMA TAKILANLAR
(resim kaynak : Esra’nın Portresi)

Ben bu aralar püsküllü olanları sıklıkla kullanıyorum. Hatta evde kullanmadığım 2 tişörtümü kestim, daha kullanılabilir hale getirdim. Sizde eskileri bir gözden geçirin derim. Ama uğraşmak istemezseniz de bunların fiyatı 7,5TL ile 15TL arasında değişiyordu. Unutmayın ; kim demiş moda pahalı olmak zorunda diye :))

İşte size bugün için fikirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here