İlkbahar 2018 Kadın Modası Öne Çıkanları

Bel çantası modelleri, sarı elbise, pastel renkler, puantiye deseni ve kadın pantolon-ceket takımları... 2018 koleksiyonları ve sokak modası trendleri sayesinde 2018 kadın modasının öne çıkanları belirlenir oldu. Renk modası ve stil detayları İlkbahar 2018 Kadın Modası Önce Çıkanları, esraninportresi'nde.

0
1546

Bel çantası modelleri, sarı elbise, pastel renkler, puantiye deseni ve kadın pantolon-ceket takımları… 2018 koleksiyonları ve sokak modası trendleri sayesinde 2018 kadın modasının öne çıkanları belirlenir oldu. Renk modası ve stil detayları İlkbahar 2018 Kadın Modası Önce Çıkanları, esraninportresi’nde.

Yazıyı hazırlayıp, yayına aldığım şu günlerde dışarısı hala soğuk ve bolca yağmurlu olsa da, sıcak havalar ve beraberindeki bahar-yaz alışverişi için mağaza vitrinleri çoktan hazır hale getirildi bile. Kadın modası çok hızlı değişim gösterse de trendler içerisinden öne çıkan bazı detaylar, klasikleşen parçalar haline de dönüşebiliyor. Dolayısıyla bahar-yaz alışverişi sırasında daha uzun süre kullanabileceği parçalara yatırım yapmak isteyenler, İlkbahar 2018 kadın modası öne çıkanlarını daha dikkatli incelemeli.

Burada dikkat çekeceğimiz detaylar, gerek markalar ve tasarımcıların 2018 koleksiyonlarının sergilendiği moda haftalarında gerekse 2018 sokak modası trendleri içerisinde yer alıyordu. Bahar alışverişi için bütçeniz ister çok ister az olsun, denemek isteyebileceğiniz yeni eğilimleri bir araya getirdik.

İlkbahar 2018 Kadın Modası Öne Çıkanları

80’lerden İlham Alan Güçlü Omuzlar

Cesur omuz kesimleri, vatkalı ceketler, geniş güneş gözlükleri, kısa kenarlı hatları, kristal küpeleri düşünün. 80’ler modası ilhamıyla modernleşen stiller 2018 kadın modası detaylardan. Özellikle de bir blazer cekete, bir deri cekete yatırım yapmayı düşünüyorsanız, vatkalı modelleri deneyebilirsiniz.

Fırfırlı, Işıltılı Gece Elbiseleri

Daha öncede belirttiğim gibi 2018 kadın modası 80’ler modasına dair pek çok unsuru içeriyor. Bunlardan biri de özellikle de gece elbiselerinde gördüğümüz fırfır, tek omuz ve payet gibi göz alıcı detaylar

Trençkot Modelleri

Trençkotlar olmadan bahar mevsimi düşünülemez, kuşkusuz. Bahar 2018 için trençkot modelleri fırfırlar, kolsuz siluetler ve denim detayları ile çağdaş bir güncelleme kazanıyor. En kısa sürede gardırobunuza yeni bir model eklemek isteyeceksiniz.

Kaba-Çirkin Sneakers

Şahsi olarak bu tip spor ayakkabıları giymeyi tercih etmesem de bazıları bu trendle devam etmek için ciddi mücadele ediyor! Hemen her büyük marka 2018 ayakkabı modelleri trendleri içerisinde bu tip spor ayakkabılar tasarladı ve meraklıların ilgisine sundu.

Kadın Takımları

En sevdiğim ve daha uzun süre trend olarak kalmasını istediğim 2018 modası detaylarından biri. Özellikle pastel tonlarındaki pantolon ceket kadın takımları vitrinlerde çokça görmek mümkün. Günlük stilinizde bu takımları kullandığınız zaman da spor ayakkabılar ile tamamlayarak trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bel Çantaları

Bir süre öncesine kadar benim ön yargılı yaklaşarak çok da sevmediğim bir trend olan bel çantaları 2018 yılının öne çıkan çanta modellerinden. Ancak kullanıp, alıştıktan sonra eminim siz de benim gibi vazgeçmek istemeyeceksiniz. Bu kadar modayken bu rahatlıktan kendinizi mahrum etmeyin derim.

Marka ve Logolar

Markaların adları veya logoları gizlenmiyor, aksine daha büyük ve gösterişli haliyle sergileniyor. Tişörtlerindeki motiflerden, çantalardaki logolara kadar bu trend her yerde olacak.

Puantiye

Puantiye 2018 için daha çok öne çıkıyor. Puantiye deseni için de siyah beyaz renkli versiyonları göze çarpıyor.

Pastel Renkler

Takımlardan bahsederken de belirttiğim gibi pastel renkler 2018 bahar sezonunun ve 2018 Renk Trendleri ‘nin olmazsa olmazları. 

Sarı Elbise

Eğer bahar-yaz ayları için bir elbise almak istiyorsanız tercihinizi kesinlikle sarıdan yana kullanın. Özellikle yaz aylarında hafif bronzlaşan ten üzerinde şahane görüneceği kesin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here