2021 Trendleri ile Stil İpuçları ve Moda Rehberi

Uzun yıllar giyebileceğimiz kıyafetlere yatırım yapıp, trendlerden uzaklaşmadan kendi stilimizi oluşturmak çok da zor değil. 2021 trendi kazak veya jean modelleri yanı sıra sahip olduğumuz kıyafetlerle onları bir araya getirmenin trend yolları ve 2021 trendleri ile stil ipuçları, esraninportresi’nde.

0
1178

Uzun yıllar giyebileceğimiz kıyafetlere yatırım yapıp, trendlerden uzaklaşmadan kendi stilimizi oluşturmak çok da zor değil. 2021 trendi kazak veya jean modelleri yanı sıra sahip olduğumuz kıyafetlerle onları bir araya getirmenin trend yolları ve 2021 trendleri ile stil ipuçları, esraninportresi’nde.

Yeni yıla girince elbette bir anda her şey değişip, yeni hale gelmiyor. Elbette zaman içerisinde ortaya çıkan trendler ile birlikte değişim kendini gösterse de eski olarak nitelendirdiklerimizi giymenin yeni ve trend yollarını da buluyoruz. 

Uzunca bir süredir içinde olduğumuz pandemi süreci ile birlikte sürdürülebilir moda daha fazla gündemde. Hem uzun süre giyebileceğimiz hem de trendlerden uzaklaşmacağımız seçimler yapmak zor değil üstelik. Ayrıca stil sahibi olmanın unsurlarından biri de zaten sahip olduğumuz eşyaları alıp yeniden yapılandırabilmektir. Tüm bunlara ek olarak dolabıma yeni parçalar da eklemem gerekiyor ve bunları sahip olduğum kıyafetlerimle nasıl bir araya getirebilirim diye merak ediyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin derim. İşte 2021 trendi stil önerileri;

2021 Trendleri ile Stil İpuçları

  • Hırka / Kazak ve Büyük Yakalı Gömlekler :

Balon kol hırkalar veya kazaklar 2021 trendlerindeki popülerliğini koruyor. Eğer geçtiğimiz sezonlardan edindiğiniz Vintage, büyük yakalı romantik gömleklerinizden varsa ikisini kombinleyip, kendinize trend bir stil oluşturabilirsiniz (özellikle de jean’lerin üstünde kullanın derim). Hırka ve kazakların yanına süveterleri de ekleyebiliriz tabii.

Kıyafetlerin yanı sıra 2021 saç trendlerini merak edenler —> 2021 saç modelleri trendleri

  • Kumaş Yelek ve Pantolon Takımlar :

Artık bu tip takımları giymek için formal bir işte çalışıyor olmanız gerekmiyor. Spor ayakkabılar ile de kombinlenen takımlardan (iyi bir kumaş ve dikişe sahip!) iyi bir versiyonunu dolabınıza eklemenizi öneririm. Gri veya toprak tonları gibi her yere ve renge uyum sağlayabilecek bir renk seçin derim. Bu takımları giyerken 2021 trendlerinde gömlekleri bir süre oyun dışı bırakabilirsiniz. Doğru şekilde üstünüze oturan bir yelek ve pantolon takımı trend görünüm için size yetecektir. Soğuk günler için takımın ceketi yeterli olacaktır.

  • Önden Düğmeli Üstler :

Gömlek, ceket veya hırka…. Düğmeler ile yaratabileceğiniz stillere hazır olun 2021 yılında. İster düğmeleri değiştirip göz alıcı bir görünüm yakalayın ister alttan ve üstten bir kaç düğmeyi açık veya kapalı farklı alternatifler ile stilinizi oluşturun. (“Hatta yanık kapatmışsın düğmeleri” demelerine dahi izin verebilirsiniz!) Yaratıcılığı kullanmak serbest…

  • Bol Pantolonlar ve Kaba Ayakkabılar :

İşte size rahatlığın en önemli anahtarı…. Takım trendinde çokça gördüğümüz bol kumaş pantolonlar gibi ister kot ister farklı kumaşlardan bol pantolonlarınızı hazırlayın. 90’lar trendi bu stile, biraz kaba görünüme sahip olsa da çokça rahat makosenlerden veya bilek boyu botlardan ekleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak bu ayakkabıları, son trend paçası önden fermuarlı jean pantolonlar ile birlikte de kullanabilirsiniz.

  • Rahat Ayakkabılar :

Aslında üstteki maddede bu konuya biraz giriş yaptık. Rahat ayakkabı trendi henüz bitmedi. Takunya misali kaba görünüme sahip olsalar da ev rahatlığını dışarıya taşımanızı sağlayan sabo, bot, ayakkabı ve hatta dış ortam terlikleri 2021 yılında da bolca olacak gibi görünüyor.

2021 trendleri ile stil ipuçları
  • Jean Pantolonlar :

Trend değil, tam bir yaşam stili aslında kot pantolonlar… Bu yıl içlerinde birkaç farklı model birkaç adım öne çıkıyor sadece. Bunlardan biri, paçası önden fermuarlı modellerken diğeri de yüksek bel boru paça kot pantolonlar… Diğer detayları bir sonraki 2021 kot pantolon trendi yazısında bolca okuyacaksınız ;)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here