1 KOT ŞORT İLE 3 KOMBİN Mİ ?

0
124

Gece gece uyku tutmayınca başladım yarınki yoğun programı düşünmeye. Düşündükçe de yoruldum diyebilirim aslında. Yarınki yoğunluk arasında rahat olmam gerektiğini düşünerek rahat bir kıyafet seçmem gerektiğine karar verip, birkaç seçenek hazırladım. Zamansız ve rahat olduğundan kot şort temel parça olarak da onu seçtim. Bir de tabii rahat bir ayakkabı.

1 kot şort ile 3 renkli kombin yaptım, bakalım ne düşüneceksiniz..?

DANTELLİ TİŞÖRT İLE
DANTELLİ TİŞÖRT İLE

Değişen moda akımlarıyla birlikte kot şortları tabii ki farklı şekillerde kombinlemek mümkün. Danteller bu yılın en güzel trendlerinden bence. Tişörtlerden, elbiselere, şapkalardan, pek çok aksesuara kadar her yerde dantel detayları görüyoruz. İlkbaharda Kotonda indirimden aldığım bu bluzu çok severek kullanıyorum o yüzden.

BİRAZ RENKLENDİRELİM
BİRAZ RENKLENDİRELİM

Simsiyah olmayalım derseniz bir de tabii bu senenin renkleri var. Sarılar, turuncular ve morlar. Aksesuarlarda da rengi ve çeşitliliği abartmayı seviyorum aslında. ( Burada biraz zayıf kalmış itiraf ediyorum :) )

BİRAZ RENKLENDİRELİM
BİRAZ RENKLENDİRELİM

İşte benim bayıldığım bir diğer renk ve bluzum… Ben sanıyorum bunu seçeceğim. Bu arada bu yazın en trend saç ürünü sanırım TONI&GUY ‘ın bu spreyleri. Saçlarınızda doğal bukleler seviyorsanız bunlar tam size göre diyebilirim.

“Ne giysek ki?” diye düşünürken kararımızı da verdiğimize göre artık uyku vakti.. Bana müsade dostlar

Herkese de iyi geceler :))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here