İnce ve Güzel Bacaklar için Egzersizler

Düzenli olarak yapılacak egzersizler sayesinde, sıkı ve güzel bacaklara sahip olmak mümkün. Beslenme programını da hedefe odaklı düzenlendiği zaman yaz için istenilen vücuda sahip olabilirsiniz. Peki, evde yapılabilecek kolay egzersizler neler? İşte, sıkı ve güzel bacaklar için egzersiz önerileri esraninportresi'nde.

0
3053

Düzenli olarak yapılacak egzersizler sayesinde, sıkı ve güzel bacaklara sahip olmak mümkün. Beslenme programını da hedefe odaklı düzenlendiği zaman yaz için istenilen vücuda sahip olabilirsiniz. Peki, evde yapılabilecek kolay egzersizler neler? İşte, sıkı ve güzel bacaklar için egzersiz önerileri esraninportresi’nde.

Çoğumuz aynı hataya düşebiliyoruz. Yani, kış geldi mi sporu, diyeti filan hemen bir kenara bırakıyoruz, sonra ilkbahar geldi mi bizi bir telaş sarıyor. Yıllardır bende aynı hatayı yapıyordum. Ancak bu yıl kendime bir söz verdim ve zaman zaman en düşük seviyede de olsa egzersizlerimi yapmaya devam ettim. Sonuçlarını da almaya başladığımı söyleyebilirim. Öyle spor salonuna filan da gitmedim üstelik. İşte, tüm kış yaptıklarımı sizlerle de paylaşmak istiyorum. 

Halen bunları yapamaya başlamak için geç değil. Düzenli olarak bu egzersizleri uygularsanız, sıkı ve güzel bacaklara sahip olmak mümkün. Elbette, bu egzersizleri yediklerinize de dikkat ederek, desteklemiş olmanız gerekiyor. Bu arada, bugün bacakları konu olarak aldım, çünkü benim egzersizlere başlamak istememin ana sebebiydi. Gelin, sıkı ve güzel bacaklar için, evde yapabileceğiniz basit egzersizler neler bir göz atalım.

Sıkı ve Güzel Bacaklar için Egzersizler

yaza daha ince girmek için

Sıkı Ve Güzel Bacaklar için : Yürüyüş ya da koşu

Bedava yapabileceğiniz egzersiz olan yürüyüşü mutlaka yaşamınıza adapte etmeniz gerekiyor. Özellikle de zayıflamak, sıkılaşmak isteyenlerin, zaten bakkala giderken yürüyorum vs gibi durumların dışına çıkıp, tempolu yürüyüşleri hayatlarına sokmaları şart. Haftada 3 gün 15-20 dk ile başlayın tempolu yürüyüşlerinize ve giderek arttırın. Amacınız haftanın 3 günü 1 saat tempolu yürüyüş yapmak olsun. Yürürken karnınızı sıkın mutlaka. Unutmayın yürüyüşler, metabolizmanızı hızlandıracak ve hareketsizken bile kilo vermeye devam etmenizi sağlayacaktır. 

yürüyüş nasıl yapılmalı_mini

Yaz ayları öncesi karın kaslarını çalıştıran, karın bölgesindeki yağları eritecek egzersizlere ihtiyacım var diyor olabilirsiniz. Buradaki karın kasları egzersizleri tüm çalışma planına dahil edip, beslenmeyi de doğru düzenlediğiniz zaman yaza sıkı karın bölgesiyle girebilirsiniz. İşte, karın kaslarını çalıştıran egzersiz önerileri esraninportresi’nde–> karın kasları egzersizleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here