Genç Cilt için Yüz Egzersizleri

Kırışıklıkları önlendiği ve ortadan kaldırıldığı, göz çevresinin tazelendiği, boyun, çene çizgisi hattının şekillendiği en doğal yöntemlerden biridir, yüz egzersizleri. Sıkı ve genç cilt için yüz egzersizleri önerileri esraninportresi'nde.

1
5178

Kırışıklıkları önlendiği ve ortadan kaldırıldığı, göz çevresinin tazelendiği, boyun, çene çizgisi hattının şekillendiği en doğal yöntemlerden biridir, yüz egzersizleri. Sıkı ve genç cilt için yüz egzersizleri önerileri esraninportresi’nde.

Kırılıkları önlenmesi ve ortadan kaldırılması, göz çevresinin tazelenmesi, boyun, çene çizgisi hattının şekillendiği en doğal yöntemlerden biridir, yüz egzersizleri. Tek yapmanız gereken, sekiz dakikalık basit yüz egzersizlerini günde iki kez yapmak. Örneğin en sevdiğiniz sabah magazin programını ve akşam en sevdiğiniz diziyi izlerken kolaylıkla yapabilirsiniz. Düzenli ve gerektiği şekilde bu yüz egzersizleri uygulandığı zaman kısa vadede olumlu sonuçlarını görmek de mümkün üstelik. Yüz egzersizlerini yaparken yüz kaslarınıza yaptıracağınız germe haraketleri yanı sıra parmaklarınızla uygulayacağınız basınçlar ile göz altlarındaki koyu halkaları yumuşatabilir, kırışıklıkları giderebilir, yanakları ve hatta ağzınızın üst kısmını yukarı kaldırabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan yüz egzersizleri uzmanı Carole Maggio’nun genç ve sıkı bir cilt için yüz egzersizlerini detaylandırmaya başlıyorum.

Genç Cilt için Yüz Egzersizleri

daha genc cilt icin yuz egzersizleri 1_mini

Gözler :

 • İşaret parmaklarınızı kaşlarınız arasında bir araya getirin.
 • Ardından gözlerinizin etrafında bir güneş gözlüğünüz varmış gibi parmaklarınızı hafifçe dış göz köşelerine koyun.
 • İki işaret parmağınızı yardımıyla cildi kaşlarınız arasından hafifçe yukarı doğru çekerken gözlerinizi sıkıca kapatın. Aynı zamanda göz dış köşelerindeki baş parmaklarınızla da cildi hafifçe kulaklara doğru çekin.
 • Gözlerinizi sıkıca kapatırken parmaklarınızla yukarı ve aşağı çekmeye devam edin, böylece gözlerinizin etrafındaki kaslar 40 saniye süreyle parmaklarınızın basıncına karşı sürekli olarak çalışmış olacaklar.
 • Bu hareket ile gözlerin daha büyük daha genç ve daha uyanık görünmesini sağlar. Üst ve alt göz kapaklarının esnekliğini korur ve göz altındaki şişlikleri azaltır.

Kırışıklıklar :

 • Parmaklarınızı alnınızın ortasına koyun.
 • Kaşlarınızı yukarı doğru ittiğinizde alnındaki kaslarda gerginlik yaratarak parmaklarınızı aşağı, kulaklara doğru çekin.
 • Kaşlarınızı yukarı kaldırın ve parmaklarınızı 30 saniye kadar aşağı çekin.
 • Bu hareketi günde iki kez yapın.
 • Yoğun kırışıklıklar için, günde üç kez tekrarlayın.
 • Yanakları şekillendirir, yüz kaslarını kaldırır ve gözlerin altındaki boşlukları doldurmaya yardımcı olur.

Herhangi bir sebepten dolayı vücudumuz su tutmaya başladığında bile bu yüzünden belli olanlardan mısınız? Kilo vermek için çabalamanıza rağmen bu yüzünüzden anlaşılmıyor mu? Diyet veya egzersizlerle bacaklarınızdan, göbek bölgenizden daha kolay kilo verebilirken, yüzden kilo verme o kadar kolay olmayabilir. İşte okumak isteyenler için–> yüzden kilo verme yolları

Sıkı ve genç cilt için uygulanacak güzellik ipuçlarını okumaya devam etmek için SONRAKİ SAYFA numaralarına ait butonlara tıklamanız ve diğer sayfaya geçiş yapmanız yeterli!

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here