Estetik Yaptıran Ünlüler

Ünlüler birçok kişinin önünde bulunan ve hayatları ile görünüşleri ile örnek alınabilen kişilerdir. Bu sebeple gerek yaşlılığa bağlı gerek kişisel zevke bağlı olarak estetik yaptıran ünlüler bambaşka görünüme sahip olmuşlardır.

0
391

Ünlüler birçok kişinin önünde bulunan ve hayatları ile görünüşleri ile örnek alınabilen kişilerdir. Bu sebeple gerek yaşlılığa bağlı gerek kişisel zevke bağlı olarak estetik yaptıran ünlüler bambaşka görünüme sahip olmuşlardır.

Estetik İle Değişen Türk Ünlüler

 • Ajda Pekkan: Yılların yaşlandıramadığı sanatçımız Ajda Pekkan birden fazla estetik operasyon geçirmiştir. Neredeyse baştan kendini değiştiren Ajda Pekkan hala genç bir görünüme sahiptir.
 • Pınar Altuğ: Yıllardır televizyon ekranlarından izlediğimiz Pınar Altuğ sadece burun estetiği ile oldukça değişmiştir.
 • Petek Dinçöz: Sayısız operasyonlar geçirmiş olan Petek Dinçöz, eski yıllarına göre oldukça değişmiş ve eski halinden hiç eser kalmamıştır.
 • Sibel Can: Sadece burun estetiği yaptıran Sibel Can çok doğal bir görünüme sahip olmuş sanatçılarımızdan birisidir.
 • Deniz Akkaya: Tamamen değişen ve oldukça başarılı bir güzelliğe sahip olan Deniz Akkaya birden çok estetik ameliyat yaptırmıştır.
 • Ebru Polat: Dudakları ile oldukça meşhur olmuş olan Ebru Polat bu ünü estetik doktorlarına borçludur.

Bu isimler sadece estetik yaptıran ünlülerden birkaçıdır. Türk ünlüler sayesinde büyük ve başarılı değişimlere fazlasıyla şahit olmaktayız. Ayrıca Türkiye’de  FBM Tıp Merkezi bu operasyonları sıkılıkla yapmaktadır. Ufak operasyonlar ile büyük değişimler yakalayan ünlüler fazlasıyla iyi bir imaj yaratmayı başarmışlardır. Dünyaca ünlü isimlerden de estetik yaptıran ve kendilerinden çok farklı bir görünüme büründüren dünyaca tanınmış ünlü kişilerden bazıları;

 • Kim Kardashian: Burun, dudak, cilt ve yüz kemiklerinden operasyon geçirmiş olan dünyaca ünlü star değişiminde başarıyı en iyi şekilde yaşamıştır.
 • Megan Fox: Estetikten öncesinde de sonrasında da güzelliğe sahip olan ünlü ufak bir burun operasyonu geçirmiş bir isimdir. Burun estetiğinin sonrasında daha dikkat çeken bir yüz görünümü kazanmıştır.
 • Victoria Beckham: Estetikten önce geniş burun kanatlarına sahip olan ünlü sadece burun estetiği yaptırmamış, aynı zaman da silikon da taktırmıştır.
 • Madonna: Yıllara meydan okuyan, milyonların sevgilisi olan Madonna Cilt gerdirerek başarılı bir operasyon geçirmiştir. Madonna daha genç görünümü ile ekranlara gelmektedir.
 • Scarlett Johansson:  Ergenlik yıllarından büyüme evresine kadar gelişen burnuna estetik ile müdahale ettiren Scarlett Johansson şimdi ki görünümü ile estetik bir görünüm yakalamıştır.

 • Nicki Minaj: Burun estetiği yaptıran Nicki Minaj yuvarlak ve toplu olan burnunu daha da toplamıştır. Bu sebeple daha farklı bir yüz yapısına sahip olan ünlü ufak bir burun operasyonunun büyük bir etkisi olduğunu kanıtlamıştır.

Bu isimlerin yanı sıra daha başka isimler de estetik operasyonu geçirmişlerdir. Estetik operasyonları ile kendinizde daha büyük değişimler elde edebilmektesiniz. Estetik operasyonları oldukça basit ve başarı ile gerçekleştirilebilecek işlemlerdir.  Bu isimler değişimi ile oldukça dikkat çeken isimler olduğundan daha birçok isim estetik dünyasına adını yazdırmıştır. Memnun olmadığınız ya da farklı bir görünüme sahip olmak istediğiniz zaman estetik operasyonları sizler için oldukça önemli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here