Kilo Vermek için Doğal Yağlar

Diyet ve egzersize rağmen kilo verme sürecinin yavaş ilerlediğini mi düşünüyorsunuz? Doğal yağlar metabolizmayı hızlandırmak, yemek yeme isteğini azaltmak için kullanılabilir. İşte kilo vermek için doğal yağlar esraninportresi'nde.

1
728

Kilo Vermek için Doğal Yağlar

5 kilo vermek icin esansiyel yaglar kilo vermek icin dogal yaglar limon yagi_mini

4- Limon Yağı :

Faydaları;

  • Canlandırıcı etkiye sahip bu yağın ayrıca,
  • Sindirime yardımcı olma
  • İştahı bastırma
  • Metabolizmayı hızlandırma
  • Ruh halini düzeltme
  • Vücudu aktif tutma gibi etkileri vardır

Nasıl çalışır?

Limonda bulunan aktif bir bileşik olan limonene, yağ yakımına yardımcı olur. Serinletici aromasıyla limon yağı, aslında stresin uzak kalmasına yardımcı olan bir ruh hali yükselticisidir. Limon yağı ağrıyı da hafifletir. Kaslarınızı çok fazla çalıştırdığınız günlerde ağrı hissedebilirsiniz ve bu da egzersiz rutininize engel olabilir. Bu noktda kaslarınızı rahatlatmak için limon yağı kullanabilirsiniz

Nasıl kullanılır?

Bir kaç farklı alternatifi aşağıda bulabilirsiniz.

1- 1-2 damla nane nane yağını 5-6 damla taşıyıcı yağ (hindistancevizi veya zeytin yağı) ile karıştırın. Bu karışımla istenmeyen yağların olduğu bölgeye en az 30 dakika masaj yapın. Bunu her gün yapabilirsiniz

2- Uçucu yağın birkaç damlasını bir miktar pamuğa damlatın ve yakınınızda bir yerlere koyun. Yemek arzusunu azaltmak için kokusu işe yarayacaktır.

3- Canlanmak ve gençleşmek için banyo suyuna 10 damla limon esans yağı ekleyin. Bu yağ ciltteki gözeneklerden geçecek ve kaslarınızı rahatlatacak, ruh halinizi yükseltecek ve gün boyunca daha aktif kalmanıza yardımcı olacaktır.

4- Sabah siyah veya yeşil çayınıza bir damla (elbette tüketilebilecek nane yağı olduğundan emin olun) ekleyin. Bu bir detoksifikatör gibi davranır ve toksinleri vücudunuzdan çıkarır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here