Kilo Vermek için Doğal Yağlar

Diyet ve egzersize rağmen kilo verme sürecinin yavaş ilerlediğini mi düşünüyorsunuz? Doğal yağlar metabolizmayı hızlandırmak, yemek yeme isteğini azaltmak için kullanılabilir. İşte kilo vermek için doğal yağlar esraninportresi'nde.

1
728

Kilo Vermek için Doğal Yağlar

4 kilo vermek icin esansiyel yaglar kilo vermek icin dogal yaglar nane yagi_mini

3- Nane Yağı :

Faydaları;

  • Açlık krizini frenlemek
  • Enerji verir
  • Yemek sonrası tokluk hissini sağlar
  • Sindirim sistemini destekler
  • Metabolizmayı hızlandırır

Nasıl çalışır?

Nane safra, gastrik salgı ve bağırsak hareketini uyararak hareket eder. Bu, sindirim sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olur, besin maddelerinin emilmesini sağlar ve kan-glikoz düzeylerini korur. Nane, sadece kokusuyla bile daha az yemek yemeye, sonuç olarak kilo vermeye meyletmenize yardımcı olacaktır.

Nasıl kullanılır?

Bir kaç farklı alternatifi aşağıda bulabilirsiniz.

1- 1-2 damla nane nane yağını 5-6 damla taşıyıcı yağ (hindistancevizi veya zeytin yağı) ile karıştırın. Bu karışımla istenmeyen yağların olduğu bölgeye en az 30 dakika masaj yapın. Bunu her gün yapabilirsiniz

2- 1-2 damla bu yağı bir bardak suya ekleyin (elbette tüketilebilecek nane yağı olduğundan emin olun) ve sabah ilk şey için.

3- Uçucu yağdan bir kaç damla çalıştığınız, oturduğunuz yerin yakınlarına damlatın. Kokusu özellikle de tatlı iştahınızı kesmeye yardımcı olacaktır.

4- Canlanmak ve gençleşmek için banyo suyuna nane esansiyel yağından 10 damla ekleyin. Nane sihrini cilt gözeneklerinden geçerek çalıştırır. Sizi gün boyunca daha uyanık ve aktif tutacaktır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here